FM Logistic przedłuża umowę z E. Wedel

26 września 2011, 10:29

Firma E. Wedel przedłużyła umowę z FM Logistic na następne trzy lata. Kontrakt z producentem słodyczy obejmuje realizację przez FM Logistic usług w zakresie magazynowania, transportu i co-packingu.

FM Logistic świadczy usługi E. Wedel od ponad ośmiu lat. Wszystkie działania realizowane są w temperaturze kontrolowanej, na specjalnej multiklienckiej platformie, zlokalizowanej w Mszczonowie.

– „Cieszy nas, że w czasach zaostrzonych wymagań na rynku, nasza strategia oparta na maksymalnej optymalizacji kosztów i dbałości o wysoką jakość realizowanych misji jest doceniana przez naszych klientów” – mów Piotr Sukiennik, Dyrektor Generalny FM Logistic Polska.

FM Logistic w Polsce to 500 tysięcy miejsc paletowych, 450 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i w sumie 2200 pojazdów. Firma ma dziewięć centrów logistycznych w Polsce: Mszczonów, Tomaszów Mazowiecki, Wolbórz, Wola Bykowska, Piotrków Trybunalski, Chorzów, Pruszków, Błonie i Olszowa. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się w Mszczonowie pod Warszawą.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!