Nowy autoryzowany serwis Renault Trucks koło Warszawy

18 października 2011, 15:50

30 września Renault Trucks Polska oficjalnie otworzyło kolejny autoryzowany serwis w Błoniu k. Warszawy. Prowadzi go należąca do Grupy Pekaes spółka On Road Truck Services S.A, która prowadzi też serwis Renault Trucks w leżących przy granicy z Niemcami Słubicach.

Na uroczyste otwarcie zjechało sporo klientów i koncesjonerów Renault Trucks, przedstawiciel akcjonariusza firmy On Road Truck Services, czyli Grupy Pekaes w osobie jej wiceprezesa, Małgorzaty Adamskiej, a także przedstawicieli firm współpracujących z przedsiębiorstwem z Błonia. Zjawiło się też ścisłe kierownictwo Renault Trucks Polska. – Z wielką przyjemnością otwieram ten kolejny już punkt na mapie serwisów naszej firmy i gratuluję Panu Prezesowi Piotrowi Rakowskiemu dołączenia do rodziny Renault Trucks. Wiem, że obiekt, w którym się znajdujemy ma bogate tradycje i doświadczoną załogę i mogę się tylko cieszyć z tego, że tak dobry zespół znalazł się w naszej drużynie – powiedział Philippe Gorjux, Prezes RTP. Odpowiednią do rangi uroczystości scenografię stanowiły dwa najnowsze Renault Premium w barwach wyścigowego teamu Renault Trucks MKR Technology oraz czarne Magnum z naczepą w barwach Optifuel Training, za kierownicą którego kierowcy na co dzień pracujący w polskich firmach transportowych uczą się, jak najlepiej wykorzystywać ogromne możliwości ciężarówek Renault.     

Serwis w Błoniu może jednocześnie obsługiwać lub naprawiać aż sześć  samochodów ciężarowych w tym zestawy ciągnik-naczepa. Warsztat dysponuje pełnym wyposażeniem diagnostycznym Renault Trucks, a także innych firm specjalizujących się w produkcji podzespołów i osprzętu do samochodów ciężarowych, np. Bosch Diesel i Delphi. Oferuje pełen zakres usług serwisowych: przeglądy okresowe, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów ciężarowych i naczep, wymianę ogumienia, naprawy i obsługę niezależnych ogrzewań, montaż zabezpieczeń antykradzieżowych, urządzeń GPS i systemów monitorujących zużycie paliwa.

Na miejscu jest też obszerna recepcja z miejscem wypoczynku dla kierowców oczekujących na zakończenie naprawy pojazdu, sklep z akcesoriami do ciężarówek, a także bogato zaopatrzony magazyn części zamiennych. – Jednym z naszych atutów jest usługa Serwis 24/24. Właściwie to wizytówka naszej firmy – mówi Piotr Rakowski, Prezes On Road Truck Services S.A. – Usunięcie awarii na drodze to redukcja kosztów związanych z nieprzewidzianym przestojem pojazdu i możliwość kontynuacji jazdy, często bez zjeżdżania do serwisu. W serwisach naszej firmy mechanicy mają do dyspozycji pięć kompletnie wyposażonych samochodów serwisowych pogotowia technicznego. Oprócz nich w Słubicach bazuje nasz ciężki pojazd ratownictwa drogowego, posiadający uprawnienia do holowania pojazdów w Polsce i w Niemczech.  

On Road Truck Services S.A. prowadzi jeszcze dwa serwisy pojazdów ciężarowych (w Poznaniu i w Słubicach przy granicy z Niemcami – ten ostatni ma autoryzację Renault Trucks) spięte siecią 24-godzinnej pomocy drogowej, a także stacje paliw w Błoniu i w Słubicach. Takie ulokowanie zapewnia jej możliwość obsługi pojazdów swoich klientów na całym, liczącym ponad 450 km, szlaku wzdłuż nowo powstającej autostrady A2 i DK92 od zachodniej granicy Polski do Warszawy.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!