Sieć Conti360 Fleet Services dostępna również na Węgrzech

20 października 2011, 14:57

Z badań „European Truck Customer 2010” dotyczących rynku pojazdów ciężarowych i transportu wynika, że europejskie floty transportowe potrzebują wszechstronnych usług, dostępnych w całej Europie. Dlatego Continental rozwija pakiet usług Conti360° Fleet Services na nowe kraje. Od lipca tego roku usługi zostały rozszerzone na Austrię, zaś od października sieć Conti360° Fleet Services będzie dostępna również na Węgrzech.

„Globalizacja, rozszerzanie obszarów biznesowych – także z geograficznego punktu widzenia – w połączeniu z fuzjami i zmieniającymi się wymaganiami klientów sprawiają, że usługi przeznaczone dla flot stają się coraz bardziej atrakcyjne. Właściwy wybór opon i rozsądne dysponowanie zasobem, jakim są opony, decyduje o sukcesie lub porażce wielu firm” – podkreśla Gabor Sőregi, odpowiedzialny za usługi Conti360° Fleet Services na rynku węgierskim.

Informacje o Conti360° Fleet Services

Pakiet obejmuje wszystkie usługi związane z oponami do pojazdów komercyjnych. Poczynając od doradztwa, poprzez poprawny wybór opon, aż do wszechstronnych usług dla floty – zapewniamy różne moduły, przyczyniające się do skutecznego gospodarowania flotą.

Moduły te obejmują ContiFitmentService, ContiBreakdownService i ContiFleetCheck. Koncepcję obsługi dopełniają ContiFleetReporting i ContiCasingManagement.

Podczas gdy ContiFitmentService zapewnia optymalne wyposażenie pojazdów w odpowiednie opony, moduł ContiFleetCheck troszczy się o regularne kontrole ciśnienia w ogumieniu oraz stanu opon. Regularne sprawdzanie ciśnienia pomaga nie tylko zredukować zużycie paliwa, lecz również ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Podsumowując, wszystkie działania mają na celu zapewnienie optymalnego okresu użytkowania opony. Nowe, internetowe narzędzie ContiFleetCheck pozwala gromadzić wyniki wszystkich analiz – w razie potrzeby może ono obejmować nawet kilka kontynentów i wiele krajów.

Moduł ContiFleetReporting zapewnia szczegółową, długoterminową analizę potrzeb i kosztów związanych z oponami do pojazdów komercyjnych. ContiCasingManagement zajmuje się osnowami opon i zapewnia ich optymalne wykorzystanie po zakończeniu życia opony. Może to obejmować bieżnikowanie lub usuwanie w sposób bezpieczny dla środowiska. 

Plany rozwoju w Europie: W 2011 r. Szwajcaria, Dania, Szwecja.
Plany rozwoju na świecie: W 2011 r. Australia i Malezja.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!