Nowa gra Volvo Trucks na smartfony i tablety

7 listopada 2011, 11:31

25 lat po premierze flagowego modelu ciężarowego Volvo, jego producent zaprezentował grę zręcznościową na smartfony i tablety, w której trzeba usuwać przeszkody przed nadjeżdżającym 750-konnym Volvo FH16. Potrzebny jest tu nie tylko refleks, ale też dobra koordynacja – część przeszkód usuwa się przeciągnięciem, a część stuknięciem w ekran.

Po chwili potrzebnej na osiągnięcie wprawy w oczyszczaniu drogi FH16, można już walczyć o przejście do wyższego poziomu. Wystarczy mieć dobry refleks i wykonywać odpowiednie gesty. Gracz ma do dyspozycji osiem torów sprawnościowych o coraz wyższym poziomie trudności. Jednocześnie poznaje fakty dotyczące niedawno wprowadzonego na rynek FH16 750.

– „Grę łatwo opanować, ale znacznie trudniej osiągnąć w niej mistrzostwo. Z dobrym wynikiem możesz trafić na listę rekordzistów i pochwalić się tym osiągnięciem na Facebooku lub Twitterze. Ranking jest prowadzony również na naszym portalu społecznościowym, Worldtrucker, na którym co tydzień są przyznawane nagrody – mówi Hermansson, strateg marketingu cyfrowego w Volvo Trucks.

Gra jest dostępna bezpłatnie w App Store i Android Market. Wymagania sprzętowe: urządzenie iPhone 4/4S lub iPad 2, bądź telefon komórkowy/tablet z systemem operacyjnym Android 2.3, wyposażone w wyświetlacz o rozdzielczości 480×800 lub wyższej.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!