Przez 5 miesięcy raty leasingowe po 1 zł

21 listopada 2011, 9:56

Pod koniec roku firmy leasingowe oferują promocyjne warunki finansowania. Priorytetem dla nich jest zdobycie jak największej liczby Klientów. Jedna z firm leasingowych, IMPULS-LEASING Polska, zachęca do swoich usług proponując do pięciu pierwszych rat leasingowych po 1 zł netto.

Od dnia 15 listopada IMPULS-LEASING Polska ruszyła z nową promocją. Klienci, którzy do końca bieżącego roku podpiszą umowę leasingu na finansowanie nowego samochodu użytkowego o DMC do 3,5 tony lub osobowego będą mogli skorzystać z oferty do pierwszych pięciu rat po 1 zł netto. Promocyjna oferta dotyczy tylko umów leasingu operacyjnego zawartych na okres nie dłuższy niż 48 miesięcy z opłatą wstępną (czynsz inicjalny) na poziomie minimum 10% wartości netto pojazdu.

Przedsiębiorcy chcący zmniejszyć swoje obciążenia podatkowe pod koniec roku chętnie korzystają z leasingu operacyjnego. Wynika to głównie z korzyści podatkowych jakie daje ta forma finansowania, a szczególnie możliwość zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów przez Korzystającego wstępnej opłaty leasingowej (czynszu inicjalnego). Zdajemy jednak sobie sprawę, że początek nowego roku dla wielu małych i średnich firm nie jest najlepszym okresem na ponoszenie kosztów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom proponujemy dość długi okres praktycznie bezpłatnego korzystania z leasingowanego pojazdu. Klient decydując się na podpisanie umowy leasingu np.: w listopadzie, aż do kwietnia może płacić symboliczne raty leasingowe po 1 zł netto miesięcznie. Brak dodatkowych obciążeń finansowych w tym właśnie okresie dla wielu przedsiębiorców może być istotny przy wyborze oferty leasingowej, ponieważ pozwala przeznaczyć wolne środki pieniężne na inne ważne inwestycje. – mówi Michał Klimczak Dyrektor Departamentu Marketingu i Wsparcia Sprzedaży IMPULS-LEASING Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!