Pożyczka budowlana i transportowa w VB Leasing

22 listopada 2011, 15:48

VB Leasing wprowadziło dwa nowe produkty: Pożyczkę dla branży budowlanej i Pożyczkę dla transportu. Obydwie propozycje są stanowią alternatywę zarówno dla kredytu bankowego, jak i oferowanego przez firmę VB Leasing Polska SA leasingu.

Analiza rynku maszyn budowlanych i środków transportu ciężkiego przekonała specjalistów VB Leasing do wzbogacenia oferty finansowania potrzebnych przedsiębiorcom sprzętów o nowe rozwiązania. Zalety pożyczki, to krótszy niż w przypadku leasingu okres finansowania oraz możliwość wcześniejszej spłaty w dowolnym momencie trwania umowy. Nie bez znaczenia jest również kwestia własności w przypadku pożyczki i możliwości amortyzacji.

Pożyczka dla transportu i Pożyczka dla branży budowlanej, są rozszerzeniem istniejącej już Pożyczki rolniczej. Nowe rozwiązania zwiększają wachlarz możliwości jakie posiada przedsiębiorca chcący inwestować w swój park maszyn i pojazdów, a warunki, na jakich przyznawana jest pożyczka są starannie dopasowane do faktycznych potrzeb Klienta.

Wychodząc z założenia, że czas to pieniądz, VB Leasing postanowił uprościć formalności, związane z przyznaniem pożyczki. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!