Żeliwne sprzęgi siodłowe V. Orlandi w promocyjnej cenie

15 grudnia 2011, 15:23

Żeliwny sprzęg siodłowy podwójnej wysokości firmy V. Orlandi, który pozwala na zaczepianie naczep Mega i o standardowej wysokości, do końca 2011 roku dostępny jest w specjalnej cenie, która obejmuje wersję niskoobsługową płyty siodła oraz jej montaż u klienta.

V. Orlandi oferuje żeliwne sprzęgi siodłowe o podwyższonym nacisku maksymalnym, sprzęgi dyszlowe w wersjach wzmocnionych oraz końcówki dyszla.

Maksymalny nacisk 2-calowego siodła RP10 to U=22 tony. Siodło ponadgabarytowe RP90 ma parametr U=40 ton.

Sprzęgi dyszlowe również oferowane są w wersjach wzmocnionych – na antypodach popularny jest E50 „Australia”, zaś do zastosowań pozadrogowych przeznaczony jest sprzęg EH50 „Leśnik”.

Najsilniejszym rozwiązaniem są sprzęgi dyszlowe Titano 2 o uciągu 250 oraz 500 ton. Są oferowane wraz z odpowiednio zaprojektowaną końcówką dyszla.

Sprzęg siodłowy podwójnej wysokości dla ciągników typu Mega pozwala zaczepiać naczepy Mega oraz o standardowej. Zmiana wysokości trwa ok 30 sekund.

Do wszystkich automatycznych zaczepów oraz siodeł firma do końca roku dodaje wysokiej jakości kurtkę firmową V. Orlandi.

Włoska firma  V. Orlandi specjalizuje się w produkcji systemów zaczepowych dla pojazdów użytkowych i ciągników rolniczych. Istnieje nieprzerwanie od 150 lat. Jej polski oddział zapewnia szybkie dostawy na terenie kraju i wschodniej Europy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!