Kolejny jubileusz Volvo w polskiej firmie

26 stycznia 2012, 11:56

Kilka miesięcy po przekazaniu czterechsetnej ciężarówki Volvo firmie Omega Pilzno, Volvo i Delta Trans świętują w Göteborgu przekazanie pięćsetnego ciągnika siodłowego Volvo z serii FH. Pojazd zakupiono w ramach kontraktu związanego z rozbudową floty przez polską firmę. W 2011 roku Grupa Delta Trans odebrała 87 samochodów ciężarowych Volvo.

Od lewej: Jacek Janus, Dyrektor Działu Eksploatacji Pojazdów, Grupa Delta Trans, Tom Jörning, Dyrektor Zarządzający Regionu Europy Centralno-Wschodniej w  Volvo Trucks, Adam Rams, Wiceprezes Zarządu, Grupa Delta Trans, Claes Nilsson, Prezydent Volvo Trucks, Sprzedaż i Marketing w Obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki i Andrzej Orlikowski, Dyrektor ds. Technicznych Grupa Delta TransJubileuszowy pojazd odebrali w Göteborgu Wiceprezes Zarządu – Adam Rams oraz Andrzej Orlikowski, Dyrektor ds. Technicznych i Jacek Janus, Dyrektor Działu Eksploatacji Pojazdów.

Również w Göteborgu, w 1989 roku, Delta Trans odebrała pierwsze Volvo – F12. Od tego czasu Delta Trans szybko stała się pierwszym dużym klientem flotowym Volvo Trucks w Polsce. Obecnie flota Grupy składa się z ponad 400 pojazdów, a w segmencie o DMC powyżej 7,5 t są to wyłącznie pojazdy marki Volvo.

– „Współpracę z Volvo, rozpoczęliśmy na długo przed wprowadzeniem na rynek ciągników serii „FH", budując swoją flotę m. in. w oparciu o pojazdy Volvo F12. Na przestrzeni 22 lat działalności Delty wiodącą marką pośród posiadanego przez nas taboru była marka Volvo, a odebrany w Göteborgu ciągnik, to pięćsetna zakupiona jednostka z samej tylko serii FH" – mówi Adam Rams. "Wysokiej klasy tabor, to nieodzowny element w strategii rozwoju naszej Firmy, która od lat zajmuje czołowe miejsca wśród liderów branży TSL" – dodaje.

Firma Delta Trans, istniejąca od 1989 r., jest operatorem na rynku rozwiązań transportowo-logistycznych, świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu drogowego, obsługi magazynowej, logistycznej i celnej oraz outsourcingu produkcyjnego dla klientów z różnych sektorów branżowych, w tym motoryzacyjnego i FMCG. W ramach Grupy funkcjonują spółki Delta Trans Logistik i Delta Trans Transporte. Delta Trans to jeden z największych polskich przewoźników, lokuje się w czołówce najlepszych firm transportowo-logistycznych w Europie, świadcząc usługi zarówno w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!