Katalog MANN-FILTER na rok 2012

30 stycznia 2012, 13:44

Można już zamawiać najnowszy katalog MANN-FILTER na rok 2012, prezentujący szeroką paletę filtrów dla ponad 35 tys. pojazdów i maszyn. Najnowszy katalog zawiera również przeszło 150 nowych referencji i jest dostępny w formie drukowanej, na płycie CD a także w wersji online.

Uzupełniona oferta zawarta w najnowszym katalogu obejmuje 35 000 pojazdów w tym 7 500 cięzarówek i autobusów oraz 15 500 aplikacji przemysłowych. Opracowanie zawiera również 135 tys. tzw. "cross-ów" – kodów zamienników, dzięki którym łatwiej znaleźć odpowiedni produkt MANN-FILTER. W katalogu zmianom uległa również szata – nowa ma ułatwić wyszukiwanie produktów dzięki większej przejrzystości.

Opracowanie dostępne jest w 14 językach i po raz pierwszy każda z wersji jezykowych została opatrzona rozdziałem wprowadzającym.

Wersja online katalogu dostępna jest pod adresem: www.mann-filter.com. Opracowanie na płycie CD aktualizowane jest co pół roku, natomiast katalog drukowany wydwany jest raz w roku na ekologicznym papierze.

Warsztaty i sprzedawcy mogą nowy katalog zamówić bezpłatnie  wysyłąjąc zgłoszenie faksem, pocztą elektroniczną (customer-service@mann-hummel.com) lub bezpośrednio u autoryzowanego sprzedawcy produktów MANN-FILTER.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!