Więcej punktów, szybciej nagrody

2 lutego 2021, 12:36

Przez cały luty i marzec zakupy wszystkich produktów Valeo z kategorii sprzęgieł do samochodów osobowych (zarówno zestawy Valeo jak i podzespoły Valeo oraz FTE) będą premiowane podwójnymi punktami w programie lojalnościowym Valeo Specialist Club.

Specialist Club, czyli w pełni cyfrowy program lojalnościowy Valeo, działa na naszym rynku już od kilkunastu miesięcy. Liczba osób, które przystąpiły do tego programu szybko i systematycznie się zwiększa, gdyż aby zbierać punkty i zdobywać gwarantowane nagrody wystarczy ściągnąć aplikację i rejestrować zakupione produkty skanując je za pomocą smartfona. Odpadają zatem czasochłonne i kłopotliwe czynności takie jak kolekcjonowanie faktur czy wycinanie i wysyłanie kodów kreskowych z opakowań.

Jednocześnie dla użytkowników aplikacji Specialist Club przygotowywane są specjalne promocje, które pozwalają na szybsze zdobywanie punktów i co za tym idzie, szybsze odbieranie nagród. I tak dla przykładu w połowie ubiegłego roku uczestnicy programu lojalnościowego Valeo otrzymywali podwójną liczbę punktów za zakupy popularnych referencji z gamy klimatyzacji.

Teraz otwiera się kolejna taka szansa. Oto od 1 lutego do 31 marca podwójnymi punktami w programie lojalnościowym Specialist Club premiowane będą zakupy wszystkich produktów z kategorii sprzęgieł do samochodów osobowych (zarówno zestawy Valeo jak i podzespoły Valeo oraz FTE).

Dla warsztatów, które jeszcze nie przystąpiły do programu Specialist Club, będzie to z pewnością dodatkowa zachęta, aby niezwłocznie wykonać taki krok, gdyż nadarza się okazja, by szybciej gromadzić punkty, a tym samym wcześniej zdobywać nagrody, za zakupy, które przecież i tak trzeba robić.

Całą sprawę ułatwia bardzo ułatwia prosta procedura. Wygląda ona następująco:

  • Instalujemy aplikację Specialist Club na swego smartfona. Jest ona dostępna w sklepach App Store® i Google Play™. Wystarczy w ich polu wyszukiwania wpisać „Specialist Club”. Aplikację można znaleźć także na stronie internetowej www.valeoservice.pl/specialistclub – jej pobranie jest bezpłatne. Pobrać ją można również bezpośrednio z poziomu smartfona, skanując jeden z poniższych kodów:

  • Aby zdobywać nagrody należy następnie:
    –  zeskanować smartfonem kod produktu lub wprowadzić go online ręcznie (punkty natychmiast zostaną dodane do konta),
    –  na bieżąco sprawdzać liczbę punktów,
    –  wykorzystać zgromadzone punkty do zamówienia nagród w sklepie. Zostaną one wysłane bezpośrednio do warsztatu.

Komplet informacji na temat całego programu, w tym nagród, które są dzięki niemu do zdobycia, znaleźć można na stronie: www.valeoservice.pl/pl/specialistclub

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!