Gala Mistrzów Warsztatu dla specjalistów od ciężarówek

6 lutego 2012, 12:38

1 lutego 2012 roku ruszyła akcja promocyjna Inter Cars S.A., w której do zdobycia są nagrody o łącznej wartości 1 500 000 złotych. Po raz pierwszy promocja skierowana jest także do warsztatów naprawiających pojazdy ciężarowe.

Do 15 maja klienci Inter Cars S.A. zbierają punkty za zakupy produktów z asortymentu sponsorów akcji. Ilość zebranych punktów zadecyduje o przyznaniu atrakcyjnych nagród. 

Oprócz cennych nagród głównych, będzie można wygrać mnóstwo innych m. in. laptopy, smartfony, kina domowe, narzędzia, urządzenia warsztatowe oraz bony zakupowe. W sumie wartość nagród to 1.500.000 złotych! Finał promocji odbędzie się podczas uroczystej Gali Mistrzów Warsztatu w dniach 15-17 czerwca w Karpaczu.

Sponsorzy strategiczni: BOSCH, CASTROL, RUVILLE.
Sponsorzy promocji: ATE, BOSAL, CONTITECH, DELPHI, DENSO, ELRING, FEBI, FEDERAL MOGUL, WIX FILTRON, KNECHT MAHLE, KYB, LAUBER, LEMFORDER, LUK INA FAG, NGK, SACHS, TRW, VALEO.

Gala Mistrzów Warsztatu to nie tylko ogłoszenie wyników ale również możliwość przebywania w gronie najlepszych specjalistów branży motoryzacyjnej. Spotkania z dostawcami, nowinki techniczne i prezentacja najnowszych produktów i rozwiązań to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Część artystyczna to występy gwiazd: Macieja Maleńczuka i Zespołu Perfect. O dobry humor wszystkich gości zadba Kabaret Neo-Nówka.

 

Więcej informacji na temat promocji znajdą Państwo ma stronach Inter Cars – www.GMW.intercars.com.pl oraz na www.intercars.com.pl.

Zapraszamy także do przeczytania naszej relacji z zeszłorocznej Gali Mistrzów Warsztatu.

Lista sponsorów Gali Mistrzów Warsztatu 2012 - logotypy

 


 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!