Wózek widłowy ECU w specjalnej cenie

24 lutego 2012, 12:31

Do końca grudnia 2012 Still oferuje wózek widłowy niskiego podnoszenia – model ECU – w atrakcyjnej cenie: 2 999 EUR.

Promocja dotyczy ECU-16 (udźwig 1,6 tony) w wersji z baterią 110 Ah i prostownikiem 24/20A. Seria wózków niskiego podnoszenia została zaprojektowana z myślą o poszerzeniu oferty firmy STILL o uniwersalne narzędzia pracy, łączące wysoką jakość z przystępną ceną.

Ergonomia użytkowania

Wózek widłowy Still ECU-16Dobra widoczność na widły jest ważna dla pełnej kontroli operatora nad procesem załadunku. Niewielkie rozmiary wózka ECU oraz specjalnie zaprojektowana konstrukcja baterii sprawiają, że uzyskano dobre pole widzenia, niezależnie od wzrostu operatora. Dyszel opracowano w sposób umożliwiający ograniczający wysiłek fizyczny podczas prowadzenia, a przyciski funkcyjne umieszczono w łatwo dostępnym miejscu. Budowa wózka została przemyślana zarówno pod kątem pracowników prawo- jak i leworęcznych. ECU wyposażony jest także w czytelny wyświetlacz wskazujący liczbę motogodzin oraz poziom naładowania baterii.

Zastosowanie w codziennej pracy

Prowadzone dyszlem elektryczne wózki niskiego podnoszenia przystosowane są do prac najczęściej wykonywanych w sklepach i małych magazynach, gdzie zazwyczaj operuje się niskim bądź średnim obciążeniem. Model ECU sprawdza się przy codziennych czynnościach. Okres między przeglądami wynosi 1000 motogodzin, a układ komponentów pozwala na ułatwiony dostęp do komory napędu, ograniczając czas potrzebny na ewentualne naprawy.

Uniwersalność

Modułowa budowa wózka pozwala dostosować rozstaw i rozmiar wideł do potrzeb konkretnego miejsca pracy, a konstrukcja dyszla ułatwia operatorowi manewrowanie nawet w wąskich korytarzach. Dodatkową zaletą jest funkcja pełzania, która zapewnia możliwość jazdy z dyszlem ustawionym w pozycji pionowej.

Model dostępny jest w czterech klasach załadunku: 1,4t, 1,6t, 1,8t i 2,0 t oraz w wersjach z baterią o mocy 24V/150Ah lub 24V/250Ah. ECU, w zależności od wersji, pozwala na osiągnięcie prędkości do 6 km/h.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

xd, 8 lipca 2016, 9:22 0 0

hciał bym kupić ten wózek widłowy tylko nie ma ceny więc nie maco oglądać

Odpowiedz