Elektroniczne podręczniki kierowcy do ciężarówek Volvo

, 12 marca 2012, 13:20

Volvo Trucks umożliwiło pobranie z Internetu elektronicznej wersji podręcznika użytkownika, będącej uzupełnieniem klasycznego, drukowanego podręcznika, dołączanego do każdego samochodu ciężarowego Volvo.

Stefan Börjesson, menedżer ds. informacji dla kierowców– „Elektroniczny podręcznik kierowcy w biurowym komputerze jest wygodnym uzupełnieniem wersji drukowanej, przechowywanej w pojeździe. Umożliwia szybkie oraz łatwe odszukanie potrzebnych informacji” – mówi Stefan Börjesson, menedżer ds. informacji dla kierowców w Volvo Tucks.

Dowolny język zaletą przy odsprzedaży

Podręcznik kierowcy w formacie PDF może przydać się choćby w czasie, kiedy po zgubieniu wersji drukowanej, oczekuje się na dostarczenie nowego. Dużą zaletą elektronicznego podręcznika jest możliwość skorzystania z podręcznika w innej wersji językowej, niż oryginalna, jeśli nowy właściciel takiej potrzebuje.

– „Elektroniczny podręcznik kierowcy można zamówić bezpłatnie za pośrednictwem strony internetowej Volvo Trucks, wpisując do odpowiedniego formularza numer podwozia, oznaczenie modelu, dane kontaktowe i wymaganą wersję językową. Po otrzymaniu tych informacji wysyłamy e-mail z łączem umożliwiającym pobranie podręcznika w formacie PDF. I to wszystko” – wyjaśnia Börjesson.

Jak zamówić elektroniczny podręcznik kierowcy?

Aby otrzymać podręcznik, wystarczy odwiedzić stronę www.volvotrucks.com/trucks/poland-market/pl-pl/trucks/handbook-online/pages/handbook-online.aspx i postępować zgodnie ze wskazówkami.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!