Strona internetowa DAF dla producentów zabudów

12 marca 2012, 16:04

DAF Trucks uruchomił stronę stworzoną dla producentów zabudów, która zawiera informacje i wskazówki przydatne dla wytwórców zabudów, chcących sprawnie pracować z podwoziami DAF. Witryna jest dostępna w dziesięciu językach, również po polsku.

DAF CF85 z zabudowąKażde podwozie po opuszczeniu fabryki jest kierowane do zakładu, gdzie montowana jest zabudowa. By pomóc wyspecjalizowanym firmom w montażu i produkcji komponentów do zabudowy, na nowej stronie zawarto szczegółowe rysunki, arkusze specyfikacji i wytyczne dotyczące sposobów montażu zabudów na podwoziach DAF. Dostępne są również rzuty boczne i przednie, przydatne do nanoszenia na pojazd znaków informacyjnych i logotypów firmy transportowej.

Użytkownicy mogą pobierać ze strony pliki aplikacji CAD i wykorzystać je do projektowania zabudów. Stworzono też animacje 3D, umożliwiające przedsiębiorcom transportowym dokładne zobaczenie, jak będzie się prezentowała gotowa zabudowa.

Oprócz polskiego, strona jest dostępna w języku angielskim, holenderskim, czeskim, francuskim, niemieckim, węgierskim, włoskim, hiszpańskim i rosyjskim pod adresem www.DAFBBI.com

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!