Ograniczenia ruchu w Warszawie

25 kwietnia 2012, 11:30

W związku z Forum Gospodarczym Polska – Europa Środkowa – Chiny, który potrwa od 25 do 27 kwietnia 2012 r., wojewoda mazowiecki wydał rozporządzenie zakazujące transportu w określonym obszarze m.in. materiałów: zapalnych i samozapalnych, trujących, promieniotwórczych, żrących i innych, określonych w ustawie o przewozie drogowym towarów niebezpiecznych. Za złamanie zakazu grozi grzywna.

Materiałów niebezpiecznych nie będzie można przewozić na całej długości ulic: Belwederska, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Miodowa i Karowa oraz w Alejach Ujazdowskich i placu Trzech Krzyży.

Zakaz obejmuje również następujące obszary:

  • ul. Żwirki i Wigury od ul. 17 Stycznia do Lotniska im. Fryderyka Chopina,
  • obszar I ograniczony ulicami: Miodową, Długą, Nowomiejską, Mostową, Boleść, Grodzką, Wybrzeżem Gdańskim (od Boleść do Grodzkiej),
  • obszar II ograniczony ulicami: Grzybowską (od Wroniej do Żelaznej), Żelazną (od Grzybowskiej do Łuckiej), Łucką (od Żelaznej do Wroniej), Wronią (od Łuckiej do Grzybowskiej),
  • obszar III ograniczony ulicami: Belwederską (od drogi wewnętrznej przy hotelu Hyatt łączącej Belwederską ze Spacerową do Spacerowej), Spacerową (od Belwederskiej do drogi wewnętrznej przy hotelu Hyatt łączącej Belwederską ze Spacerową), drogą wewnętrzną przy hotelu Hyatt łączącej Belwederską ze Spacerową.
     

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!