Kibice docierają do stadionów dzięki ContiBusom

25 czerwca 2012, 15:52

W trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu kursują darmowe autobusy miejskie Continental. Dzięki nim tysiące fanów i turystów bezpiecznie dotarło na stadiony i do stref kibica. Autobusy są wyraźnie oznakowane i kursują w atrakcyjnych dla kibiców kierunkach. W dzień meczowy ContiBusy przewożą ponad 10 tys. pasażerów.

Warszawska linia ContiBusów zapewnia transport pomiędzy strefą kibica i FanCampem na Wybrzeżu Gdyńskim. W Gdańsku dowoziły kibiców bezpośrednio z lotniska na stadion oraz do centrum miasta. W Poznaniu i Wrocławiu kursują po trasach w centrum miasta.

Wraz z ContiBusami w miastach ustawione zostały specjalne przystanki nawiązujące wyglądem do bramki piłkarskiej. W trakcie spotkań hostessy czekające na przystankach udzielają kibicom wszelkich informacji nt. linii Continental.

Turyści korzystający z ContiBusów mogą pobrać bezpłatną aplikację mobilną na smartphony zawierającą rozkłady jazdy autobusów, opisy interesujących miejsc znajdujących się na trasach przejazdów oraz informacje na temat rozgrywanych meczów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!