Atex wprowadza skrzynki narzędziowe do naczep

, 3 września 2012, 13:32

Dywizja firmy Atex, zajmująca się częściami do produkcji naczep oraz wywrotek wprowadza nowy asortyment metalowych oraz kwasoodpornych skrzynek narzędziowych do naczep i samochodów dostawczych. Gama skrzynek obejmuje 10 typów: od najtańszej – z blachy stalowej aluminiowanej – do najdroższej – wykonanej z blachy kwasoodpornej w odbiciu lustrzanym.

Skrzynka narzędziowa AtexGłówne materiały użyte do produkcji to:

  • Blacha stalowa aluminiowana, charakteryzująca się zwiększoną odpornością antykorozyjną (większą od zwykłej blachy ocynkowanej)
  • Blacha kwasoodporna występująca w trzech wersjach wykończeń: matowa, szlifowana, lustrzane odbicie
  • Blacha z aluminium konstrukcyjnego, charakteryzująca Skrzynka narzędziowa Atexsię prawie trzykrotnie mniejszym ciężarem własnym od blachy stalowej aluminiowanej oraz blachy kwasoodpornej, ale zachowująca właściwości wytrzymałości blachy stalowej aluminiowanej.
     

Premiera skrzynek miała miejsce na stoisku firmy Feber, wieloletniego partnera Atex Sp. z o.o., podczas 12 targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów.Skrzynka narzędziowa Atex

Więcej informacji na stronie atexweb.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

109.207.50.*, 10 września 2012, 11:31 0 0

nareszcie miła odmiana - no i ładne to dla oka - a nie tylko plastik i plastik ...

Odpowiedz