Wysoka cena za nowe Volvo FH na aukcji eBay

, 21 września 2012, 15:27

Po zaledwie jednym dniu licytacji na portalu eBay wartość pierwszego seryjnego egzemplarza nowego Volvo FH przekroczyła 215 000 euro. Dochód z aukcji przeznaczony jest na cele charytatywne.

Rozpoczęta na ebay aukcja unikatowego, bogato wyposażonego samochodu ciężarowego Volvo FH cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Po 24 godzinach trwania aukcji cena oferowana za pojazd przekroczyła 215 000 euro.

– To dla nas wielka satysfakcja, zważywszy, że cała uzyskana kwota zostanie przekazana na cele charytatywne – mówi Ulf Nordqvist, menedżer projektu ds. nowej serii Volvo FH w Volvo Trucks.

Aukcja potrwa jeszcze siedem dni. Udział w niej mogą brać oferenci z całej Europy, w tym także z Rosji, Turcji i Izraela. Volvo Trucks przekaże cały dochód dla Star for Life, charytatywnej organizacji w Afryce Południowej, działającej na rzecz zmniejszenia liczby zakażeń wirusem HIV wśród uczniów szkół średnich. Osoba, które wylicytuje pojazd zostanie zaproszona do Afryki Południowej, gdzie podczas uroczystej ceremonii będzie mogła osobiście przekazać zebrane fundusze.

(pk)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!