Lokalne stacje paliw i warsztaty z możliwością współpracy z DKV

14 lipca 2022, 15:08

Dla przedsiębiorstw działających lokalnie, współpraca z dużym sieciowym partnerem daje szansę na rozwój i zwiększenie klienteli. Kampanię otwierającą drzwi dla mniejszych usługodawców realizuje właśnie DKV Mobility, międzynarodowy operator płatności w branży flotowej.

Akcja kierowana jest do właścicieli stacji paliw, ale także myjni, serwisów, parkingów oraz punktów pomocy drogowych. Główną ideą jest zwiększenie wygody przewoźników w dostępie do najróżniejszych typów usług. Nowi partnerzy także na tym korzystają. Dzięki temu, że łączą swój biznes ze skalą działania DKV Mobility – operatora oferującego najbardziej rozwiniętą w Europie sieć akceptacji karty paliwowej – mają zapewnioną darmową promocję swoich usług.

– Wśród naszych partnerów mamy firmy, których obroty i zyski po połączeniu sił z DKV wzrosły o kilkaset procent – mówi Anna Biekionis, menedżer zespołu operatora w Polsce. – Wynika to między innymi z faktu, że informacje o ich marce i usługach są łatwe do wyszukania w Internecie, za pośrednictwem serwisu DKV Maps lub poprzez aplikację “DKV Mobility”. W przypadku stacji paliw atut stanowią duże wolumeny kupowanego paliwa, bo klientami operatora są profesjonalne przedsiębiorstwa przewozowe i flotowe, które obsługują większość transportu krajowego i międzynarodowego – dodaje.

Do współpracy zaproszone zostały zarówno prywatne, pojedyncze stacje paliw, jak i całe sieci oraz punkty serwisowe: myjnie, warsztaty, parkingi, itp. DKV Mobility zapewnia dedykowane wsparcie dla nowego partnera, a także bezpieczny model rozliczeniowy. Korzyścią biznesową jest ustalone wynagrodzenie oraz zwiększenie prestiżu prowadzonej działalności, dzięki dołączeniu do sieci serwisowej DKV, kojarzonej z wysoką jakością usług i produktów. W 2021 roku do grona podmiotów honorujących kartę paliwowo-serwisową DKV dołączyły m.in. GM7, Müller, Na Skarpie, Ochman czy ZMG.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!