Przedstawiciele Inter Cars przeszkoleni do sprzedaży naczep Feber

, 2 listopada 2012, 12:44

Naczepy Feber Grupy Inter Cars są dostępne w dwudziestu pięciu filiach Inter Cars. Prawie pięćdziesięciu przedstawicieli handlowych uzyskało uprawnienia do prowadzenia procesu sprzedaży i konfiguracji naczep.

Większa dostępność naczep Feber

Naczepy FeberOd niedawna sprzedażą naczep Feber zajmuje się nie tylko centrala firmy ulokowana w Sieradzu, ale także sieć filii Inter Cars. Przedstawiciele handlowi filii przeszli specjalne szkolenie w zakresie sprzedaży i budowy naczep. Zdobyta wiedza pozwala na oferowanie naczep skonfigurowanych pod indywidualne potrzeby klienta.

Kontakty do przedstawicieli handlowych w wybranych filiach Inter Cars, którzy zajmują się sprzedażą naczep Feber – czytaj dalej


Kontakty do przedstawicieli handlowych w wybranych filiach Inter Cars, którzy zajmują się sprzedażą naczep Feber:

Filia Imię i Nazwisko PH IC  Adres E-mail Telefon kontaktowy
Bielsko-Biała Łukasz Kurek Lukasz.Kurek@intercars.eu 665 392 174
Częstochowa Bartłomiej Biszczak Bartłomiej.Biszczak@intercars.eu 669 003 695
Częstochowa Marcin Szymanek Marcin.Szymanek@intercars.eu 665 391 895
Długołęka Patryk Redman Patryk.Redman@intercars.eu 785 820 152
Elbląg Mariusz Glier Mariusz.Glier@intercars.eu 722 202 619
Gdańsk Szymon Karczmarczyk Szymon.Karczmarczyk@intercars.eu 695 334 481
Gliwice Kamil Magiera Kamil.Magiera@intercars.eu 667 601 693
Gorzów Wielkopolski Marek Litwin            Marek.Litwin@intercars.eu 665 392 423
Grudziąc Arkadiusz Mewes Arkadiusz.Mewes@intercars.eu 661 604 220
Jelenia Góra Konrad Graczykowski Konrad.Graczykowski@intercars.eu 785 820 140
Katowice Piotr Wawszczak Piotr.Wawszczak@intercars.eu 785 400 634
Konin, Kalisz, Ostrów Wlkp. Jakub Juszczak Jakub.Juszczak@intercars.eu 723 960 378
Koszalin Jakub Herbowicz Jakub.Herbowicz@intercars.eu 665 391 792
Legionowo/Pułtusk Sławomir Pęcak Slawomir.Pecak@intercars.eu 669 660 423
Leszno Tomasz Kapturek Tomasz.Kapturek@intercars.eu 723 188 981
Lublin Jarosław Jarosz Jaroslaw.Jarosz@intercars.eu 697 980 050
Łódź  Tomasz Beska Tomasz.Beska@intercars.eu 665 392 230
Mysłowice Ireneusz Borowski Ireneusz.Borowski@intercars.eu 667 677 196
Nowy Sącz Krystian Górecki Krysian.Gorecki@intercars.eu 694 474 968
Nowy Targ Michał Pajor Michal.Pajor@intercars.eu 694 404 497
Nowy Targ Tomasz Maślasz Tomasz.Maslarz@intercars.eu 694 474 804
Opole Michał Pełka Michal.Pelka@intercars.eu 665 392 320
Ostrołęka Piotr Gumkowski Piotr.Gumkowski@intercars.eu 723 996 955
Ostrowiec Świętokrzyski Piotr Zapala Piotr.Zapala@intercars.eu 723 960 373
Piaseczno Robert Drzewiecki Robert.Drzewiecki@intercars.eu 723 193 040
Piotrków Trybunalski Przemysław Markiewicz Przemysław.Markiewicz@intercars.eu 732 960 377
Płock Piotr Dutkiewicz Piotr.Dutkiewicz@intercars.eu 665 392 306
Poznań Rafał Drechny Rafal.Drechny@intercars.eu 669 994 746
Poznań Zenon Dopierała Zenon.Dopierała@intercars.eu 665 391 949
Pruszków Przemysłw Uściński Przemysłw.Uściński@intercars.eu 697 992 067
Rzeszów Daniel Czechowicz Daniel.Czechowicz@intercars.eu 695 776 819
Siedlce Łukasz Izdebski Lukasz.Izdebski@intercars.eu 697 966 474
Sosnowiec Tomasz Majewski Tomasz.Majewski@intercars.eu 665 392 358
Szczecin Bartosz Łogin Bartosz.Login@intercars.eu 695 430 742
Toruń Roman Sobecki Roman.Sobecki@intercars.eu 691 310 792
Toruń Sebastian Romsicki Sebastian.Romsicki@intercars.eu 693 034 555
Tychy Piotr Dyrda Piotr.Dyrda@intercars.eu 665 392 188
Warszawa Piotr Delura Piotr.Delura@intercars.eu 665 392 437
Warszawa Sebastian Grad Sebastian.Grad@intercars.eu 723 995 050
Warszawa Zbigniew Jach Zbigniew.Jach@intercars.eu 513 188 987
Wieliczka Maciej Zawada Maciej.Zawada@intercars.eu 665 392 268
Wieliuń Artur Sułkowski Artur.Sułkowski@intercars.eu 607 061 597
Wrocław Artur Chabło Artur.Chablo@intercars.eu 665 391 310
Wrocław Grzegorz Masternak Grzegorz.Masternak@intercars.eu 665 392 295
Zamość Tomasz Zwolan Tomasz.Zwolan@intercars.eu 697 977 487

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!