Mercedes Sprinter napędzany gazem ziemnym na Targach PolEko

21 listopada 2012, 8:57

Na zbliżających się Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska „PolEko 2012” zostanie zaprezentowany Mercedes-Benz Sprinter NGT. Wersja popularnego samochodu dostawczego jest napędzana sprężonym gazem ziemnym.

Mercedes-Benz Sprinter NGT na targach PolEko 2012

Mercedes Sprinter NGTStowarzyszenie NGV Polska wraz z autoryzowanym dealerem Mercedes-Benz, MB Poznań, zaprezentują napędzany gazem ziemnym pojazd Mercedes-Benz Sprinter NGT. Znajdzie się on w „Miasteczku Ekologicznym”, miejscu prezentacji ekologicznych i oszczędnych rozwiązań w zakresie transportu opartego na gazie ziemnym.

Sprinter w wersji NGT jest jednym z najbardziej ekologicznych i oszczędnych pojazdów dostawczych obecnie dostępnych na rynku. Auto dysponuje taką samą mocą przy zasilaniu gazem ziemnym, jak i benzyną. Samochód zapewnia taki sam komfort jazdy jak standardowa wersja Sprintera.

Sprinter NGT brał niedawno udział w rajdzie pojazdów zasilanych gazem ziemnym „Blue Corridor 2012”, gdzie pokonał dystans 3.800 kilometrów. Na trasie rajdu znalazło się m.in. siedem europejskich stolic: Moskwa, Mińsk, Warszawa, Praga, Paryż, Bruksela oraz Berlin.

PolEko 2012, największe w Polsce Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska, to spotkanie całej branży zajmującej się utrzymaniem czystości oraz wykorzystania ekologicznych i nowoczesnych technologii w polskiej gospodarce. Spotkanie wystawców odbywa się w dniach 20-23 listopada 2012 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!