Ciężarówka nagrodą dla zwycięzcy zawodów Scania

5 grudnia 2012, 10:06

Gabriel Warde z Irlandii został zwycięzcą europejskich zawodów młodych kierowców, organizowanych przez firmę Scania. W ramach nagrody, laureat mógł wybrać dla siebie jeden z pojazdów szwedzkiego producenta.

Scania R 500 LA4x2 dla zwycięzcy YETD 2012

Scania R500Nagrodą w konkursie ,,Young European Truck Driver 2012" jest ciężarówka o wartości maksymalnie 100 tysięcy Euro. Gabriel Warde mógł samodzielnie skonfigurować pojazd.

Laureat konkursu nadal jest zatrudniony w firmie, którą reprezentował w trakcie trwania zawodów – Cummer Transport. Z tego powodu zamierza sprzedać swoją nagrodę na rynku wtórnym. Pracodawca Warde'a, John Collins, pomagał kierowcy w wyborze atrakcyjnej specyfikacji pojazdu. Głównymi przyjętymi kryteriami były komfort oraz niskie spalanie.

Po rozważeniu wielu opcji, zwycięzca zdecydował się na białą Scanię R 500 LA4x2. Nagroda zostanie przygotowana w styczniu 2013 r., a dostarczona na początku lutego.

Finał zawodów, w których zwyciężył irlandzki kierowca odbył się 8. września 2012 r. Poniżej można zobaczyć skróconą relację z tego wydarzenia.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!