Polscy przewoźnicy najaktywniejsi w transporcie międzynarodowym w UE

21 stycznia 2013, 14:38

Według statystyk opublikowanych przez Eurostat, Polska jest obecnie największym dostawcą usług transportowych w Europie. Wtrasnet zaprasza do współpracy polskie firmy transportowe, zainteresowane pracą na rynku hiszpańskim.

Polscy przewoźnicy jeżdżą najwięcej w UE

WtransnetPolscy przewoźnicy byli najbardziej aktywni w transporcie międzynarodowym w Unii Europejskiej, z dużą przewagą nad przewoźnikami z innych krajów. 97 456 000 000 km przejechanych kilometrów przez polskie firmy transportowe daje 19-procentowy udział w całkowitej liczbie kilometrów przejechanych przez wszystkich europejskich przewoźników.

Przy tym aż 25 z 27 europejskich krajów korzysta z transportu międzynarodowego oferowanego przez polskich przewoźników, wymieniając go jako jedno z pięciu pierwszych źródeł pozyskiwania tych usług.

Styczeń miesiącem Hiszpanii w Wtransnet

W Hiszpanii najpopularniejszymi przewoźnikami zagranicznymi zatrudnianymi w transporcie międzynarodowym są Portugalczycy, a na drugim miejscu Polacy. Firma Wtrasnet, oferującą usługi dla firm z sektora transportu i logistyki, zaprasza polskie firmy, które są zainteresowane współpracą z rynkiem hiszpańskim. W styczniu wszystkie firmy polskie szukające kontaktów z firmami hiszpańskimi będą mogły zarejestrować się na giełdzie na miesięczny bezpłatny okres testowy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!