Współpraca DSV z Mitsubishi International GmbH

31 stycznia 2013, 10:53

W ostatnim kwartale 2012 roku DSV Solutions podpisało umowę na kompleksową obsługę logistyczną niemieckiego oddziału Mitsubishi Corporation – Mitsubishi International GmbH. Obsługa będzie obejmowała takie działania, jak transport do magazynu w Gdańsku oraz odprawy celne w Hamburgu.

Do głównych sektorów działalności niemieckiego oddziału Mitsubishi należy zaliczyć między innymi branże: finansową, energetyki przemysłowej, obróbki metali, produkcji maszyn i urządzeń, chemii, produkcji żywności i ochrony środowiska. Obecnie Mitsubishi Corporation działa w ponad 90 krajach na całym świecie.

– „Kompleksowa obsługa Mitsubishi International polegać będzie na przeprowadzaniu odpraw celnych w Hamburgu, koordynacji transportu drogą morską do magazynu DSV w Gdańsku, magazynowaniu i konfekcjonowaniu produktów oraz transporcie do odbiorców w regionie Europy Wschodniej” – tłumaczy Piotr Krawiecki, prezes DSV Road i Solutions – „Wybór DSV jako operatora logistycznego został podyktowany zarówno naszym szerokim doświadczeniem w zakresie obsługi produktów chemicznych, jak i globalnemu zasięgowi naszej działalności. Dodatkowym atutem była możliwość kompleksowej obsługi, dzięki kooperacji pomiędzy poszczególnymi spółkami Grupy DSV.” – dodaje.

Więcej informacji na stronie www.dsv.com/pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!