Mercury Awards dla magazynu dla klientów MAN Truck & Bus

22 lutego 2013, 10:54

Inmotion – magazyn dla klientów firmy MAN Truck & Bus otrzymał międzynaro-dową nagrodę Mercury Awards w kategorii magazynów skierowanych do sektora transportowego.

Wyróżnienie dla magazynu MANa

Inmotion to magazyn poświęcony pojazdom ciężarowym. Ukazuje się w ponad 80 krajach w nakładzie około 160 000 egzemplarzy. Każde wydanie jest dotępne w 25 krajach, w 16 językach, a publikowane informacje są indywidualnie dostosowane do specyfiki poszczególnych krajów.

Tematyka poruszana na łamach magazynu jest różnorodna. Obejmuje raporty dotyczące transportu, prezentację nowych produktów i technologii, międzynarodowe reportaże oraz wskazówki profesjonalistów dedykowane profesjonalistom. Czytelnikami magazynu są właściciele firm transportowych, kierowcy i wszyscy zainteresowani informacjami o firmie MAN. Od początku 2013 roku czasopismo jest dostępne także w wersji online na stronie www.man-inmotion.com. Wersja internetowa uzupełnia wydanie papierowe o aktualne artykuły i filmy wideo na temat technologii i produktów oraz obejmuje także kanały społecznościowe firmy MAN.

Mercury Awards należy do najważniejszych na świecie wyróżnień w dziedzinie wydawnictw korporacyjnych. O zwycięstwo każdego roku ubiega się około 1 000 tytułów. Publikacje oceniane są przez ponad 100 międzynarodowych ekspertów w dziedzinie wzornictwa, marketingu i komunikacji korporacyjnej. Jednym z kryteriów oceny jury jest efektywność i kreatywność sposobu przekazywania publikowanych treści danej grupie odbiorców.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!