Ursus dostarczy trolejbusy dla Lublina

4 marca 2013, 15:38

Ursus dostarczy Zarządowi Transportu Miejskiego w Lublinie 38 nowych, niskopodłogowych trolejbusów miejskich klasy maxi. Całość produkcji na potrzeby tego kontraktu ma być realizowana w Lublinie.

Oferta złożona przez konsorcjum spółek w skład którego wchodzą Ursus SA oraz Przedsiębiorstwo Filialne "Zakład samochodowy Nr 1" Publiczna Spółka Akcyjna "Kampania samochodowa Bogdan Motors" okazała się najkorzystniejsza.  Wartość podpisanego kontraktu to 52 820 000 zł netto.

– „Jesteśmy bardzo zadowoleni z decyzji dotyczącej wyboru naszej spółki jako dostawcy trolejbusów” – powiedział Karol Zarajczyk, wiceprezes Ursus SA. – „Tym bardziej, że wymagania postawione przez zamawiającego były bardzo wysokie i wiele firm nie było w stanie ich spełnić. Na pewno kontrakt będziemy realizowali bardzo starannie i z zachowaniem najwyższych standardów jakości.” – dodał wiceprezes Ursusa.

Produkcja trolejbusów jest kolejnym krokiem w kierunku realizacji strategii rozwoju i dywersyfikacji produkcji. Dzięki realizacji tego kontraktu, oraz zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami spółka w szybki sposób weszła na rynek produkcji autobusów i trolejbusów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!