Nagroda Top Employers 2013 dla Volvo Polska

7 marca 2013, 11:14

Volvo Polska znalazło się wśród organizacji, które otrzymały certyfikację Top Employers Polska 2013. Firma Volvo Polska uzyskała ten prestiżowy tytuł już po raz czwarty.

Volvo wśród najlepszych pracodawców

ITop Employers dla Volvo Polskanstytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, podjął decyzję dotyczącą przyznania wyróżnień po zakończeniu tegorocznych badań polityki personalnej, warunków pracy i oferty dla pracowników przeprowadzonych wśród polskich pracodawców. Jak wykazało badanie Instytutu CRF, Volvo Polska wyróżnia się ze względu na oferowane warunki pracy.

Instytut CRF oceniał ofertę dla pracowników Volvo Polska w następujących obszarach:

  • świadczenia podstawowe,
  • świadczenia dodatkowe i warunki pracy,
  • szkolenia i rozwój,
  • rozwój kariery zawodowej,
  • zarządzanie kulturą organizacyjną.

 

Firma Volvo Polska została wyróżniona certyfikacją Top Employers, ponieważ z kwestionariusza najlepszych praktyk HR Instytutu CRF wynika, że propozycja firmy dla pracowników przekroczyła 60% najlepszego wyniku uzyskanego w Polsce. Instytut CRF przeprowadza badania w 45 krajach na 5 kontynentach. Uzyskanie certyfikacji oznacza, że Volvo Polska należy obecnie do międzynarodowej grupy Top Employers w wielu krajach Europy, a także w Australii, Chinach, RPA, Brazylii, i ma prawo używania czerwonego znaku certyfikacji przez kolejny rok.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!