Nagroda dla HMF Polska na targach ENEX 2013

7 marca 2013, 13:06

Firma HMF Polska została nagrodzona Złotym Medalem na kieleckich targach ENEX 2013 za „Mobilne Pogotowie Energetyczne z żurawiem HMF 2020-K4” – wielozadaniową maszynę, przede wszystkim do pracy w najcięższym terenie w branży energetycznej.

Od Lewej: Wiceprezes HMF Polska Daniel Dobrzański, Przedstawiciel z HMF Group A/S Dania Peter Hojberg Norsk, Przedstawiciel Handlowy HMF Polska Marek Iwaszkiewicz, Prezes HMF Polska Rafał LupaWykorzystany nośnik powstał na bazie Stara 266, którego offroadowe zalety oraz niska masa własna są cenione do dziś. Waga kompletnego pojazdu wynosi 10 500 kg co dla 3-osiowego pojazdu 6×6 jest bardzo dobrym wynikiem.

Żuraw HMF 2020-K4 o całkowitym wysięgu 12,4 m i udźwigu 1 240 kg zapewnia wysokie tempo pracy przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. System zdalnego sterowania SANRECO pozwala operatorowi wybrać pozycję dobrej widoczności i bezpiecznie zarządzać załadunkiem lub wyładunkiem. Dzięki podwójnym przegubom ósemkowym żuraw HMF 2020-K4 dobrze radzi sobie z podnoszeniem ciężkich długich słupów blisko kolumny jak i podczas prac konserwacyjnychm nawet 17 metrów nad ziemią.

Żuraw HMF na podwoziu StarAluminiowy lekki i wytrzymały kosz, przystosowany do pracy dla 2 osób, jest wyposażony w skrzynkę na narzędzia, antypoślizgową podłogę, specjalny uchwyt na sterowanie radiowe oraz mocowania na pasy bezpieczeństwa. Żuraw HMF 2020-K4 wyposażony w opcję kosza stanowi kompletną maszynę – certyfikowany system żurawia z koszem. Zasięg pracy z koszem dochodzi do 17 m.

Zamontowana na ostatnim wysięgniku żurawia wiertnica o średnicy 600 mm umożliwia wykonywanie odwiertów na głębokość 3 m pod słupy energetyczne, ogrodzenia, fundamenty, rowy i drzewa. Szybkozłącze zapewnia wygodne, sprawne i szybkie zmieniania elementów osprzętu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!