Renault Midlum 4×4 na terenie Kopalni Bełchatów

12 marca 2013, 13:29

Firma Polsad, autoryzowany koncesjoner Renault Trucks, dostarczyła pojazdy Midlum 270.12 4×4, które są wykorzystywane są do rozwożenia pracowników na terenie Kopalni Bełchatów.

Brygadowe Renault Midlum dla bełchatowskiej kopalni

MIDLUM BRYGADOWE 270.12 4x4Pojazdy przekazano firmie Betrans Sp. z o.o., która jest spółką „córką” kopalni. Jednym z ważniejszych kryteriów zakupu były właściwości terenowe oferowanych pojazdów. 

Zakupione pojazdy są wykorzystywane do wwożenia do „wkopu” pracowników obsługujących maszyny, taśmociągi itp. Dlatego układ napędu w tych pojazdach jest w wersji 4×4 z pojedynczymi oponami. Zabudowy wykonane zostały w firmie Autonadwozia Matczak. Zależnie od wersji zabudowa jest przeznaczona do przewozu 22 lub 13 osób. Wyposażenie zawiera – klimatyzację, niezależne ogrzewanie, system łączności z kabiną kierowcy. RENAULT MIDLUM BRYGADOWE 270.12 4x4Zabudowa posiada izolowane ściany i dach, co dodatkowo pozwala na łatwiejsze utrzymanie wymaganej temperatury.

W wersji 13-osobowej za częścią brygadową znajduje się skrzynia ładunkowa do przewożenia narzędzi wykorzystywanych np. przez ekipy remontowe. Wszystkie pojazdy mają zamontowane przez firmę Drabpol urządzenia DLD do zdalnego pobierania danych z tachografów cyfrowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!