Umowa Wtransnet i Mory Ducros

19 marca 2013, 8:03

Firma Mory Ducros podpisała umowę z Wtransnet na produkt Doc&Data – aplikację do kwalifikacji i zarządzania dostawcami usług transportowych. Umowa została podpisana na dwa lata.

Mory Ducros i Wtransnet 

Grupa Mory Ducros podpisała dwuletnią umowę na aplikację Doc&Data , nazwaną przez grupę Qualif Direct. Aplikacja została zaadaptowana i przystosowana do indywidualnych potrzeb po sugestiach i specyfikacjach zaproponowanych przez Oliviera Zimeliovitcha i Jean-Marca Facchiniego, odpowiednio Dyrektora i asystenta Dyrekcji Działu Transportowego grupy Mory Ducros.

12.000 dostawców międzynarodowych usług transportowych pochodzących z bazy danych grupy zostanie zakwalifikowana na podwykonawców, to znaczy zostaną wprowadzone wszystkie dane operacyjne przewoźników: posiadane certyfikaty, flota (typ i specjalizacja), trasy itd. Scentralizowana informacja wprowadzona zostanie do systemu Qualif Direct i będzie dostępna dla wszystkich oddziałów grupy Mory Ducros. Zadaniem tej aplikacji jest: z jednej strony proponowanie bezpiecznych rozwiązań dla swoich klientów i z drugiej strony większa wydajność w stosunku do swoich podwykonawców, których potencjał został rzeczywiście zidentyfikowany.

Qualif Direct jest narzędziem gwarantującym bezpieczeństwo łańcucha dostaw swoim klientom. W rzeczywistości aplikacja zmniejsza potrzebę korzystania z giełd transportowych z wszystkimi jej zagrożeniami. Jednym z warunków kwalifikacji na podwykonawcę jest zobowiązanie się do nieodsprzedawania ładunków oferowanych przez grupę Mory Ducros. Z drugiej strony zadaniem aplikacji jest budowanie coraz bliższej współpracy z przewoźnikami, pozyskiwanie ich lojalności, przede wszystkim tych, którzy pracują tylko z niektórymi oddziałami grupy. Dzięki Qualif Direct podwykonawcy będą mogli rozszerzyć swoje usługi i być lepiej przygotowanymi do wykonywania swoich zadań dla całej grupy, generując tym samym oszczędność czasu dla działu spedycji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!