Nowy Dyrektor Generalny (CEO) DHL Freight Germany

19 marca 2013, 15:56

DHL Freight, dostawca usług frachtowych w Europie, ogłosił, że Jeroen Eijsink został powołany na stanowisko nowego Dyrektora Generalnego (CEO).

Zmiany w DHL Freight Germany

Jeroen Eijsink nowym Dyrektorem Generalnym (CEO)  DHL Freight GermanyOd 1 marca 2013 r. czterdziestoletni Jeroen Eijsink odpowiedzialny jest za transport drogowy i kolejowy DHL w Niemczech. Jednocześnie podlega Amadou Diallo, Globalnemu Dyrektorowi Generalnemu DHL Freight, który wcześniej zajmował stanowisko CEO DHL Freight Germany w okresie przejściowym.

Eijsink pracował wcześniej jako CEO DHL Freight BeNeLux i UK w Londynie. Jego kariera w grupie Deutsche Post DHL rozpoczęła się w 2003 r., kiedy objął stanowisko kierownika projektu w departamencie Konsultacji Wewnętrznych, następnie został powołany na dyrektora DHL Express w 2004 r. W tym czasie zajmował się wdrażaniem projektów u klientów w Belgii. W 2006 r. przyłączył się do DHL Freight i został Dyrektorem Naczelnym w UK i Irlandii. Zanim rozpoczął pracę w Deutsche Post DHL, zajmował wiele stanowisk kierowniczych w firmie Siemens w Niemczech.

Niemcy są największym rynkiem na świecie dla DHL Freight. Firma posiada 66 oddziałów w Niemczech i przewozi ok. 24 milionów ton towarów rocznie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

93.105.42.*, 1 listopada 2014, 13:49 0 0

TO CO SIE DZIEJE NA DHL CARGO WARSZAWA TO TYLKO CYRK I POSMIEWISKO DLA DHL < TAM RZADZI MAFIA NA CZELE Z P DYREKTOR I ZAREMBAMI NA CZELE .ZALADUNEK I ROZLADUNEK TOWARU TO PONIZEJ KRYTYKI . KONTROLE TO FIKCJA karzdy pilnuje swojego stanowiska i opisujj ze jest OK ,jesli to sie nie zmieni to DHL rok czasu i padnie.WSZYSTKIE PRZETARGI TO FIKCJA TAM RZADZI STARY DHL I ZARABIA PIENIADZE A UCZCIWI TRACA PIENIADZE

Odpowiedz

93.105.42.*, 8 grudnia 2014, 14:38 0 0

ZGADZAM sie zetransport na DHL cargo to posmiewisko dla tej firmy samochody ciezarowe sa zdezelowane maja co najmiej 10 lat ,nikt o nie nie dba,sa to prywatni przewoznicy ktorzy za pieniadze robia przeglady ,placa rowniez za odnowienie koncesji z DHL ,jedyne nowe samochody ma p. ZAREMBA ktory ma milych i sympatycznych pracownikow a reszta siedzi bo ma uklady i placi za to zema kursy .

Odpowiedz