DHL partnerem logistycznym WorldSkills 2013

29 marca 2013, 12:43

DHL jest oficjalnym partnerem logistycznym zawodów WorldSkills Leipzig 2013. W ciągu sześciu dni imprezy DHL Trade Fairs & Events zapewni transport maszyn i materiałów z 51 państw i regionów na tereny wystawowe w Lipsku, gdzie najlepsi młodzi zawodnicy z całego świata walczą o medale w 46 oficjalnych dyscyplinach.

– „WorldSkills Leipzig 2013 to fantastyczne wydarzenie, w trakcie którego młodzi ludzie z całego świata mogą zaprezentować swoje umiejętności i zdolności. Konieczne jest dostarczenie kilkuset ton ładunku – transportem morskim, drogowym, kolejowym i lotniczym – dla ponad 1 000 uczestników" – powiedział Vincenzo Scrudato, dyrektor DHL Trade Fairs & Events.

Aby pomóc w zapewnieniu bezproblemowej organizacji Mistrzostw, DHL rozpoczął już transport próbek materiałów dla uczestników. Firma jest odpowiedzialna za spełnienie wymogów logistycznych, w tym dostawę towarów na warsztaty organizowane w ramach zawodów. Od maja zacznie też działać Centrum Logistyczne do obsługi wydarzenia stworzone przez DHL. Powierzchnia ok. 4.000 mkw, będzie przeznaczona do przechowywania nadsyłanych materiałów i zapewniania terminowych dostaw na pokazy umiejętności zawodowych.

Organizatorzy zawodów WorldSkills 2013, które odbędą się w dniach od 2-7 lipca 2013 roku w Lipsku, spodziewają się ponad 200 000 gości z Niemiec i z zagranicy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!