Volvo FM na wystawie Commercial Vehicle Show

10 kwietnia 2013, 13:47

W centrum uwagi podczas wystawy Commercial Vehicle Show w Wielkiej Brytanii było nowe Volvo FM. Goście mieli możliwość przyjrzenia się nowemu modelowi z bliska.

Nowe Volvo FM

Prezentacja Volvo FMPublicznemu debiutowi nowego Volvo FM na wystawie Commercial Vehicle Show w Birmingham towarzyszyła zrealizowana z rozmachem prezentacja. Wśród zalet modleu podkreślano udoskonalone otoczenie kierowcy i wzrost wydajności, jakiego mogą spodziewać się klienci.

Nowe Volvo FM zostało oficjalnie zaprezentowane 19 marca 2013 r., ale Commercial Vehicle Show jest miejscem, gdzie po raz pierwszy może mu się z bliska przyjrzeć szeroka publiczność. Pokazanie pojazdu na wystawie w Birmingham jest uzasadnione, ponieważ Volvo FM od dawna cieszy się popularnością wśród brytyjskich kierowców i właścicieli firm transportowych.

– ,,Liczba użytkowników FM w Wielkiej Brytanii odzwierciedla jego popularność jako pojazdu wyjątkowo przyjaznego dla kierowcy i ładunku. I rzeczywiście, co trzeci nowy samochód ciężarowy Volvo sprzedawany na tutejszym rynku to model FM" – powiedział Claes Nilsson, prezes Volvo Trucks.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!