DHL docenia pracowników

2 maja 2013, 16:24

Zarząd globalny DHL Express uhonorował wszystkich pracowników i kurierów w Polsce za zaangażowanie w budowaniu silnej marki. W piątek, 26 kwietnia 2013 r., pracownicy i kurierzy z 11 największych terminali w Polsce DHL Express wyruszyli do pracy w koszulkach reprezentacji sportowej Manchester United opatrzonych logo DHL, pod hasłem „Jesteśmy jedną wielką międzynarodową drużyną DHL Express!”.

Akcja, w której wzięli udział pracownicy terminali w Bielsku-Białej, Częstochowie, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie oraz Zabrzu, wpisuje się w międzynarodową inicjatywę DHL jako nierozerwalny element strategii korporacyjnej.

– „Koszulka jest symbolem naszej codziennej pracy w drużynie jaką jesteśmy, w pojedynkę nie mamy szans, w tej branży musimy działać zespołowo – z zaangażowaniem i tworząc najwyższej jakości serwis” – powiedziała Monika Waligóra, dyrektor ds. komunikacji i PR DHL Express – „Termin akcji zbiega się z Dniem Drogowca i Transportowca, przypadającym 26 kwietnia. Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim naszym kurierom za to, że codziennie przemierzają wielokilometrowe trasy, aby dostarczyć każdą przesyłkę na czas i życzyć im niewyboistych, szerokich i bezpiecznych dróg” – dodała Monika Waligóra.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!