Wtransnet utworzy prywatną giełdę ładunków i pojazdów dla GRUPPO CDS

24 maja 2013, 10:44

CDS to grupa, która zrzesza 60 włoskich i międzynarodowych firm. W ramach podjętej współpracy, Wtransnet utworzy prywatną giełdę dla firm z grupy CDS z dostępem do giełdy publicznej Wtransnet.

Aplikacja Wtransnet pomoże CDS

Wtransnet  i CDSFirmy z grupy CDS szukające w danym momencie ładunku bądź wolnego pojazdu, w pierwszej kolejności będą mogły to zrobić w prywatnym otoczeniu firm z własnej grupy, do których mają już zaufanie i utrzymują z nimi relacje handlowe. Po wyczerpaniu możliwości wewnątrz własnej grupy, jako kolejny krok będą mogły szukać zleceń na rynku.

Za pomocą jednego kliknięcia będzie można przesyłać oferty z prywatnego otoczenia na giełdę publiczną. Dzięki temu użytkownik nie będzie musiał ponownie wprowadzać oferty.

Marco Salardi, CEO CDS, wskazuje główny motyw wyboru aplikacji Wtransnet: ,,zaufanie do tej giełdy ładunków wynika z bezpieczeństwa i kontroli użytkowników jakie oferuje, poprzez między innymi serwis gwarancji płatności, umożliwiający odzyskanie 90% wartości wcześniej ubezpieczonej faktury”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!