Bridgestone na targach Agritechnica 2013

10 października 2013, 13:55

Bridgestone weźmie udział w tegorocznych targach Agritechnica. Producent opon zaprezentuje tam swoją ofertę dla pojazdów rolniczych. Bridgestone jest właścicielem marki Firestone, potentata w tym segmencie.

Nowe opony rolnicze Firestone

Na dwupiętrowym stoisku o powierzchni 238 m² (hala nr 9, stoisko nr G23), firma Bridgestone przedstawi niektóre ze swoich najlepszych opon rolniczych Firestone wyprodukowanych w Europie. W ciągu ostatnich dwóch lat, około 75% asortymentu radialnych opon rolniczych Firestone zostało opracowane od nowa. Modele Maxi Traction do kombajnów i Performer do opryskiwaczy – oba prezentowane na targach – to najnowsze osiągnięcia programu rozwoju tej kategorii produktów. Opony rolnicze Firestone są opracowywane z myślą o zapewnieniu europejskim rolnikom:niskiego wskaźnika ubijania gleby, doskonałej wydajności i niskiego zużycia paliwa.

Dual Angle Lug (technologia bieżnika dwukątowego)

Wszystkie produkty Firestone z serii Performer i Maxi Traction wyposażone są w wyjątkową, opatentowaną technologię Dual Angle Lug (bieżnik dwukątowy), która zapewnia wyższą o około 4% przyczepność niż w przypadku opon standardowych. Ponadto, taki wzór bieżnika łatwo się oczyszcza i przyczynia się do zwiększenia przyczepności, w mniejszym stopniu ugniata glebę.

W niezależnych testach przeprowadzonych w latach 2012 i 2013 w Belgii i Niemczech, w których opony Performer 65 (650/65R42) i Maxi Traction IF (IF710/70R38) porównano z trzema głównymi konkurentami, w tym z markami najlepiej sprzedającymi się w Europie, wykazano, że opony Firestone mają najlepsze osiągi pod względem przyczepności, a przez to są także bardziej skuteczne.

Goście targów będą mieli okazję nie tylko obejrzeć nowe produkty i technologie, ale także zapoznać się z wieloletnią historią firmy Firestone. Bridgestone zaprasza do odwiedzenia jego stoiska na targach oraz do obejrzenia odświeżonej strony opon rolniczych Firestone w Internecie. Targi Agritechnica 2013 odbędą się w Hanowerze między 10 a 16 listopada.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!