IAA 2014: 1000 ciężarówek DAFa – zamówienie solidnego klienta

29 września 2014, 16:03

Waberer’s International Pte. Co., jedna z największych w Europie spółek transportu drogowego, kupuje 1000 nowych ciężarówek DAF CF i XF w ramach odnawiania swojej floty. Kontrakt został podpisany na Międzynarodowych Targach Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze.

Dostawa pojazdów nastąpi w tym i w przyszłym roku. Nowe zamówienie spowoduje , że ciężarówki DAF będą stanowić niemal połowę liczącej 3 300 pojazdów floty Waberer's.

– „Wybraliśmy DAF ponownie ze względu na niezawodność tych pojazdów, ich wysoką jakość, niskie zużycie paliwa i niskie koszty utrzymania. Innym ważnym kryterium wyboru była wielkość i komfort kabiny oraz dostępność innych ważnych funkcji, które dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo. Jako firma specjalizująca się w przewozach całopojazdowych na obszarze Europy, koncentrujemy się na transporcie długodystansowym. Nasze ciężarówki rozwożą towary klientów po całej Europie.  Średni dystans pokonywany podczas jednej podróży to około 1.500 km. Dlatego zależy nam na zapewnieniu naszym kierowcom jak najlepszych warunków pracy. Wszystkie zamówione przez nas pojazdy będą miały przestronne kabiny i będą wyposażone we wszelkie akcesoria, które podnoszą komfort kierowcy.” – powiedział György Wáberer, Prezes i Dyrektor Naczelny Waberer’s International.

– „To dla nas wielki dowód uznania, że jeden z czołowych europejskich operatorów transportu ponownie wybrał DAF. Ta umowa jeszcze bardziej wzmocni udaną i długoletnią relację pomiędzy naszymi spółkami. Jesteśmy dumni, że będziemy największym dostawcą Waberer's – firmy, która stale poprawia swoją wydajność operacyjną.” – powiedział Ron Bonsen, członek Zarządu DAF odpowiedzialny za marketing i sprzedaż.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!