Nowa lekka naczepa Febera

, 17 listopada 2014, 8:39

Lekka naczepa do transportu płodów rolnych to nowość w ofercie firmy Feber sp. z o.o. (Grupa Inter Cars SA). Naczepa wywrotka 45 m3 ma imponować dobrą manewrowością i dużą kubaturą przy zachowaniu niskiej wagi.

Naczepa z ramą stalową  jest jedną z najlżejszych dostępnych na polskim rynku. Konstruktorzy Febera postanowili zaadoptować rozwiązanie ramy z tzw. „łabędzią szyją” do naczepy z podłogą o długości 8380 mm.

– „To rozwiązanie pozwoliło nam zmniejszyć nie tylko wagę pojazdu, ale również jego długość całkowitą, zachowując tym samym pojemność 45 m3." – mówi Andrzej Kajda, dyrektor zarządzający Feber sp. z o.o.

Mniejsza długość całkowita pojazdu poprawia znacznie jego manewrowość, która jest bardzo istotnym aspektem, szczególnie w przypadku transportu płodów rolnych. Wysokość całkowita to jedynie 3500 mm, co ułatwia załadunek. Waga już od 5600 kg sprawia, że produkt jest jedną z najlżejszych naczep z ramą stalową dostępnych na polskim rynku.

W naczepie nie zabrakło dobrze znanych i sprawdzonych podzespołów renomowanych producentów – np. Mercedes (osie), Continental (opony), Knorr Bremse (układ pneumatyczny), Hella (układ elektryczny) oraz Hyva (siłownik hydrauliczny).

Szczegółowych informacji dotyczących zarówno tego jak i pozostałych produktów udzielają Regionalni Managerowie Sprzedaży Feber Sp. z o.o.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!