TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

1 grudnia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 6.12. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00, pn. o godz. 9:30, wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz. 13:15 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:15, 11:30 i 19:30 oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Scania G – prezentowany model Skanii adresowany jest do klientów zajmujących się transportem ogólnym i budowlanym. Dostępny poziom wyposażenia jest zbliżony do wyposażenia pojazdów serii R. Scania G to przykład europejskiej ciężarówki kompaktowej, w której dokonano niewielu zmian, a osiągnięto bardzo wiele. Auto stanowi kolejny przykład zwiększania palety produktów maksymalnie dopasowanych do wymagań poszczególnych klientów.

Systemy zabezpieczania ładunków firmy Krone – jeśli ładunek jest nie zamocowany, lub zabezpieczony nieprawidłowo, to często jego transportowanie kończy się źle. Pokazujemy różne elementy wyposażenia proponowane są przez firmę Krone, które tworzą systemy urządzeń umożliwiających właściwe zabezpieczenie ładunku. Zostały one w Polsce docenione. W 2007 roku system Multipost uznano produktem przyjaznym dla logistyki, a wyróżnienie przekazano przedstawicielowi firmy podczas uroczystej gali.

Testy pojazdów budowlanych MAN – producent postanowił przedstawić swoje pojazdy budowlane w warunkach ich naturalnej eksploatacji. Toteż jazdy testowe zorganizowano na terenie kopalni piasku. Podstawiono do nich 8 pojazdów o różnych konfiguracjach napędów 3 i 4 osiowych podwozi, na których znalazły się zabudowy samowyładowczwe – tylnozsypowe i trójstronne – różnych producentów.

II Mistrzostwa Polski Kierowców Autobusów – podczas II Mistrzostw Polski Kierowców Autobusów, które rozegrano w Poznaniu, poszukiwano prawdziwych mistrzów kierownicy. Areną zmagań były tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich, jednego ze współorganizatorów mistrzostw. Pomysł organizacji zawodów narodził się w redakcji dwumiesięcznika Polski Traker Bus”. Najlepszym wśród 52 startujących okazał się Marcin Szczepiński, na co dzień kierowca autobusu PKS”u z Mrągowa.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: w resorcie infrastruktury zastanawiają się nad wprowadzeniem elektronicznego systemu poboru opłat za korzystanie z dróg; w tym roku w Europie nabywców znalazło już blisko 222 tysiące nowych pojazdów ciężarowych powyżej 16 ton DMC; w Szczecinie uroczyście otwarto nowy serwis Mercedesa, dedykowany pojazdom ciężarowym; Ford Transit. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!