TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

30 grudnia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi” ® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 3.01. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00, pn. o godz. 4:15 i 9:30, wt. o godz. 4:30, śr. o godz. 13:15 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. o godz.4:45 i 19:30

Zobaczyć będzie można między innymi:

Naczepa samowyładowcza Schmitz– ważną cechą pojazdu służącego przewożeniu materiałów sypkich jest jego masa własna. Czym mniej waży sam pojazd, tym więcej ładunku może przewieźć. A to bezpośrednio wpływa na rentowność firmy przewozowej. Naczepa Schmitza, oprócz tego, że jest lekka, to jeszcze cechuje się wysoką jakością wykonania. Dzięki temu powinna długo i bezproblemowo spełniać swoje zadanie. A że dodatkowo naczepa jest po prostu ładna, to już jej dodatkowa zaleta.

Otwarcie nowego serwisu Mercedesa – w Szczecinie Dąbiu uruchomiono właśnie nową stację obsługi pojazdów Mercedesa, dedykowaną samochodom użytkowym tej marki. Był to drugi etap inwestycji, rozszerzający możliwości działającego już w tym miejscu od 2001 roku salonu i serwisu aut osobowych tej marki. Rozbudowa nie trwała nawet pół roku. Serwis zbudowano na dużej, bo liczącej 3 hektary działce. Do dyspozycji jest 16 stanowisk naprawczych, blacharnia i lakiernia, oraz stacja kontroli pojazdów.

Kryzys – trwający od kilku miesięcy regres gospodarczy dotyka także polskiego rynku. Jego skutki widoczne są również w branży motoryzacyjnej i pogarszają i tak już nie najlepszą sytuację polskich transportowców. Czy należy się bać kryzysu i jak sobie z nim radzić? Postanowiliśmy o radę zapytać eksperta.

Nowości w Renault – pojazdy użytkowe nie zmieniają się chyba tak często, jak auta osobowe. Ale i w nich producenci szukają sposobów na lepszy wygląd, optymalne dostosowanie do oczekiwań użytkowników, poprawę osiągów i ekonomikę spalania. Coraz ważniejszą rolę gra ekologia. Wszystkie te kierunki zmian widoczne są w ciężarówkach Renault: Magnum z nową kabiną i hybrydowym Hybrysie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: naczepa Krone wyróżniona tytułem „Produkt innowacyjny dla logistyki”; MAN inwestuje w swoje azjatyckie fabryki; Scania odwołuje konkurs dla kierowców YETD 2009. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!