TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

5 stycznia 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 6.09. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: niedz. o godz. 14:30 i 0:30 , wt. o godz. 4:00 i 8:00, śr. o godz.13:00 i 23.00, czw. o godz. 17:00, pt. o godz.4:30, 11:30 i 19:30, oraz następna sobota o godz.2:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Scania R 440 – testowana ciężarówka szwedzkiego producenta spełnia normę Euro 5 dzięki systemowi recyrkulacji spalin EGR. Nie ma zatem dodatkowego zbiornika i układu dozującego roztwór mocznika. System wysokociśnieniowego wtrysku XPI oparto tym razem na układzie common rail,a nie stosowanych do tej pory w Scaniach pompowtryskiwaczach. Silnik pracuje jeszcze ciszej i zużywa równie mało paliwa jak dotychczas. W połączeniu z prawidłowo funkcjonującą, znaną już zautomatyzowaną skrzynią biegów opticruise, komfort jazdy przy tak nieznacznym pomruku napędu jest jeszcze wyższy.

Mercedes w Komornikach – na początku grudnia ubiegłego roku w Wielkopolsce otwarto uroczyście nowy serwis i punkt sprzedaży pojazdów użytkowych Mercedes-Benz. Obiekt należy do firmy STS Centrum dystrybucji Samochodów i jest drugim, po uruchomionym trzy lata temu, podobnym punkcie w Swarzędzu. Niezwykle atrakcyjną oprawę inauguracji uświetniały nowe Actrosy, a super gwiazdą wieczoru była Maryla Rodowicz.

MAN autobus hybrydowy – oglądając ten pojazd można mieć nadzieję, że epoka hałaśliwych, wypuszczających kłęby czarnego dymu autobusów powoli odchodzi w niepamięć. Firma MAN wprowadziła na rynek kolejną generację miejskich autobusów hybrydowych. Przyszłość należy do generacji takich pojazdów, które wykorzystują napęd mieszany, czyli zarówno silniki elektryczne jak i spalinowe. Przedstawiany model, w porównaniu z nowoczesnymi autobusami z silnikiem diesla może zaoszczędzić nawet 25% paliwa w zależności od techniki użytkowania.

Volvo White VN 610 – prezentujemy ciężarówkę zza oceanu, którą zabudowano i wyposażono specjalnie pod kątem obsługi zespołu sportowego. Zestaw składa się z nietypowego – nawet jak na amerykańskie warunki – ciągnika siodłowego i naczepy. Na ramie samochodu posadowiono olbrzymich rozmiarów salonkę, wyposażoną jak luksusowe mieszkanie. Nadwozie naczepy to garaż samochodu wyczynowego i jego warsztatowe zaplecze techniczne.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: „Truck Store” daje gwarancje na używane pojazdy; rośnie liczba nietrzeźwych kierujących; Mercedes inwestuje w fabrykę Kamaza w Rosji; Fiat Doblo Cargo. Na pytania widzów odpowiadają:starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!