TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

16 lutego 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 21.02. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 4:00 i 15:00, pn. o godz. 1:15 i 9:30, śr. o godz. 2:45, 13:15 i 23.00, czw. o godz. 14:30, pt. 2:15 i 19:30.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MAN TGS ciągnik siodłowy Hydrodrive – prezentowana ciężarówka od początku do końca powstawała pod dyktando potrzeb kierowcy. Dobre prowadzenie w każdych warunkach drogowych zapewnia nowatorska konstrukcja przedniej osi o nazwie Hydrodrive. Lekki i cichy układ hydrauliczny napędza koła przedniej osi bez negatywnego wpływu na zachowanie układu kierowniczego. Podczas testu jeździliśmy zestawem z naczepą samowyładowczą. Ale to wcale nie oznacza, że ciągnik MAN TGS z inną naczepą sobie nie poradzi.

MB Travego – przedstawiamy autobus turystyczny wyższej klasy. Komfortowe wnętrze sprawia, że wygoda podróży stoi na bardzo wysokim poziomie. Nie można mieć także żadnych zastrzeżeń do miejsca pracy kierowcy, utrzymanego w tradycyjnym dla Mercedesa stylu. Travego jest teraz wyposażany w układ aktywnego asystenta hamowania, znany już z ciężarówek tej marki.

Używany Renault Magnum – od premiery w 1990 roku ta ciężarówka rozbudza emocje. Samochód zdobył wcale pokaźną rzeszę wiernych fanów, a ich wręcz sentymentalny stosunek do Magnum wyraża pieszczotliwe określenie „telewizorek”, które przylgnęło do tego auta. Zapragnęliśmy zostać nowym właścicielem sześcioletniego ciągnika siodłowego tej marki. Taki ciągnik może mieć na liczniku już prawie 700 tysięcy kilometrów, więc pewnie w autoryzowanym serwisie będzie przy nim trochę roboty. Sprawdzimy jakiej.

Iveco Massif – miano najmniejszego pojazdu w gamie Iveco przejął od Daily zupełnie nowy Massif. W przeciwieństwie do większości dostępnych obecnie na rynku „terenówek”, które służą raczej do zadawania szpanu, Massif poradzi sobie na każdym bezdrożu. Sprzyja temu cała jego konstrukcja, oparta na mocnej ramie. Dostępne w licznych opcjach wyposażenie umożLiwia dostosowanie auta do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym atutem samochodu jest rasowy wygląd sprawiający, że pojazd jest pożądany również przez cywilnych użytkowników.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: w organizowanym przez ADAC konkursie MAN zdobył nagrodę za układ elektronicznego asystenta skrętu; Mercedes-Benz Polska ma swój sposób na kryzys; nadal trwają prace nad projektem zmian w ustawie, które mają doprowadzić do spełnienia unijnej dyrektywy o wyposażeniu ciężarówek w nowe

lusterka wsteczne; dobry wynik Volkswagena. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!