Tvn Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań

27 kwietnia 2009, 0:00

Tvn Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 2.05. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00, pn. o godz. 4:35, śr. o godz. 10:30 i 22.50, czw. o godz. 4:05 i 12:30, pt. o godz. 6:00 i 15:00

Zobaczyć będzie można między innymi:

Renault Premium Lander betoniarka – właściwości czteroosiowego podwozia Renault Premium Lander sprawiają, że pojazd z powodzeniem może być wykorzystany do zbudowania odmiany specjalnej. Przedstawiamy taką właśnie wersję, służącą do przewozu mieszanki betonowej. Samochód, w konfiguracji napędu 8X4, został wyposażony w znaną kabinę dzienną. Atrakcyjne wzornictwo detali zdecydowanie wyróżnia Premium, a pojazd jako całość dzięki harmonijnie zestrojonym gabarytom prezentuje się ciekawie. Źródłem jego napędu jest 410 konny diesel, spełniający wymogi normy Euro 5.

Konferencja w MAN”ie – po raz piąty z rzędu firma MAN zdobyła pozycję lidera sprzedaży pojazdów ciężarowych w Polsce. W minionym roku spółka sprzedała 4174 sztuki podwozi i ciągników siodłowych w sektorze pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 6 ton.

Osiągnęła tym samym 21%-wy udział w rynku, pozostawiając swoich konkurentów daleko w tyle. Mogliśmy się o tym dowiedzieć podczas dorocznej konferencji prasowej, która odbyła się w podwarszawskiej siedzibie MAN”a.

Scania Test Tour 2009 – Scania Polska już po raz czwarty zorganizowała pokaz swoich pojazdów budowlanych, przemierzający kraj pod nazwą Test Tour. Jego trasa zahaczała o okolice 9 miast. Właściwym terenem prób były kopalnie piasku, żwirownie i kamieniołomy. Do jazd próbnych podstawiono 7 samochodów w różnych konfiguracjach, a uczestniczyło w nich łącznie blisko tysiąc osób, wśród których byli właściciele firm transportowych, kierowcy i dziennikarze.

Chevrolet Silverado – już na pierwszy rzut oka ten pojazd robi niesamowite wrażenie. Wykończona chromem, masywna atrapa, obramowana jest dużymi, kwadratowymi reflektorami. Charakterystyczne przetłoczenia na masce są kontynuacją tego kanciastego designu. Po takim wstępie, widok dalszej części pojazdu może nieco rozczarować. Wysokie nadkola sprawiają wrażenie jakby niewykończonych, nie ma progów, a całości brakuje równowagi. Na tylnym zderzaku chromu starczyło już tylko po bokach, a spod niego sterczy rura wydechowa z innej bajki. Brak konsekwencji widoczny jest też w elementach wykończenia.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: doczekaliśmy się pierwszego w Polsce symulatora jazdy ciężarówką; w Pietrzykowicach pod Wrocławiem uruchomiono nowy serwis Volvo; miesza się uprawnienia policji i ITD; Fiat Fiorino.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!