TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

11 maja 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 16.05. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00, pn. o godz. 4:35, śr. o godz. 10:30 i 22.50, czw. o godz. 4:05 i 12:30, pt. o godz. 6:00 i 15:00

Zobaczyć będzie można między innymi:

Rajdowy Mercedes – ten samochód był kiedyś zwykłym ciągnikiem siodłowym, bo rajdówka powstała na bazie Mercedesa 1935. Teraz – po licznych modyfikacjach – auto
pozwala jego właścicielowi, Andrzejowi Świgostowi z £azów koło Bochni, realizować sportowe pasje. Ten pojazd i jego załoga znani są na wszystkich rajdowych trasach w Polsce, na których rywalizują ciężarówki. Po raz pierwszy wystartowali w 2003 roku. Jedną z najpoważniejszych zmian było zamontowanie innego silnika. Tę wyczynową ciężarówkę napędza widlasty, pochodzący ze Scanii T, silnik, rozwijający 500 koni mocy maksymalnej. Auto może jechać z prędkością ponad 140 km/h.

Volvo w Pietrzykowicach –przeprowadzamy małe dochodzenie, bowiem w okolicach Wrocławia Volvo Trucks uruchomił drugą stację obsługi swoich pojazdów. Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie: dlaczego? Obecni będziemy przy uroczystym otwarciu i poznamy aktualne możliwości tego serwisu. Uchylimy także nieco zasłonę tajemnicy, osłaniającej jego najbliższą przyszłość.

Star z USA – nasz amerykański reporter wytropił w USA Stara. Byłaby to wielka sensacja,
gdyby nie kilka jeszcze, dodatkowych literek w nazwie tamtego pojazdu. Nasza rodzima gwiazda niestety nijak się ma do jej odpowiednika zza oceanu, co podkreśla nawet nazwa owego auta: Western Star. Gdyby różnice przełożyć na grunt samochodów osobowych, to Starowi odpowiadałby maluch, a jego amerykańskiemu imiennikowi chyba Cadillac.

„Na osi” od kuchni – spotykamy się z naszymi widzami od maja 2003 roku – minęło więc 6 lat i trzysta odcinków. Ale nie będziemy z tej okazji robić wielkiej fety i hucznie świętować jubileuszu. Zapraszamy w zamian do zapoznania się z programem „Na osi” od kuchni. Pokażemy, jak powstaje program: od podjęcia decyzji o realizacji felietonu czy reportażu aż po jego emisję na antenie.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: serwis Volvo Truck Center w Dąbrowie koło Opola najlepszy w sieci tej marki; Mercedes konsekwentnie stawia na bezpieczeństwo swoich ciężarówek; amerykańskie marzenia po polsku; Volkswagen Caddy najlepszym małym dostawczakiem w polskich sieciach flotowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!