TVN turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

18 maja 2009, 0:00

TVN turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 23.05. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 15:00, pn. o godz. 4:35, śr. o godz. 10:30 i 22.50, czw. o godz. 4:05 i 12:30, pt. o godz. 6:00 i 15:00

Zobaczyć będzie można między innymi:

Scania 6×4 hakowiec – przedstawiamy model P 340 – auto z kabiną dzienną, posadowioną na trzyosiowym podwoziu. Pojazd wyposażono w dźwignik hydrauliczny marki Multilift, przez co powstała ciężarówka specjalna, która dosyć często znajduje zastosowanie do wypełniania zadań komunalnych. Funkcjonalne wnętrze kabiny i jej urządzenie w myśl zasad ergonomii ułatwiają pracę kierowcy.

Mercedes-Benz Safety Truck Days –rosnąca szybko liczba elektronicznych pomocników kierowcy, których zadaniem jest wspomaganie go w bezpiecznym prowadzeniu ciężarówki, stanowi dla Mercedesa doskonały punkt wyjścia do organizowania specjalnych treningów dla użytkowników pojazdów użytkowych tej marki. Tym razem na tapetę wzięto duże auta, a pokaz możliwości w nich drzemiących chwilami mógł zmrozić krew w żyłach.

Ciężarówki na żelaznych kołach – jeszcze nie tak dawno sporo ciężarówek musiało przejeżdżać przez Austrię pociągiem. Obecnie, kiedy pojazdów ekologicznych szybko przybywa, ten rodzaj przemieszczania się po alpejskim kraju warto wybrać z innych przyczyn. Na pierwsze miejsce wybija się większa ekonomiczność takiego poruszania się, ale ważna jest także oszczędność czasu i prawidłowy odpoczynek kierowcy.

Super pick-up z USA – tak zbajerowanego auta jeszcze w naszym programie nie było. Z oryginalnego Forda zostało w tym samochodzie bardzo niewiele. Już samo wdrapanie się do kabiny jest nie lada wyczynem, ale śmiałka czeka słodka nagroda. Ilość dodatkowego wyposażenia może przyprawić o zawrót głowy, a sterowanie całą tą maszynerią niejednemu sprawiłoby wiele problemów.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: 10 lat Olimpiady Techniki Samochodowej; ciężarówki na targach „Sound of Tuning”; ITD zbiera dane statystyczne dla Komisji Europejskiej; premiera nowego dostawczego Nissan”a jeszcze w tym roku. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!