TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”

15 czerwca 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka w sobotę 20.06. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. o godz. 2:35 i 15:00, pn. o godz. 4:50, śr. o godz. 1:45, 10:30 i 22.50, czw. o godz. 4:05 i 12:30, pt. o godz. 6:00 i 15:00 oraz w następną sobotę o godz. 2:05.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Volvo FH – pewnie każdy zgodzi się z takim stwierdzeniem, że można w ciężarówce wskazać zestaw cech, które dość jasno określają specyfikę zadań transportowych do jakich producent przewidział ten pojazd. Zobaczmy na przykładzie ciągnika Volvo FH, co powinno znajdować się w aucie przewidzianym do jazd średnio-i długodystansowych.

 

Aluminiowa naczepa wywrotka Wielton – rama tej naczepy to konstrukcja wykonana ze stali Domex, a jej nadwozie powstało z aluminium. Dzięki temu uzyskano mniejszą masę własną pojazdu, a więc większą ładowność. Skrzynia ładunkowa zamykana jest klapo – drzwiami, co jeszcze zwiększa uniwersalność naczepy. Dzięki temu pojazd może być traktowany tak, jakby miał nadwozie skrzyniowe. Naczepa może służyć do transportu materiałów sypkich o drobnej granulacji, takich jak żwir czy piach, odpadów komunalnych, nawozów luzem, albo też tłucznia o małej granulacji.

Mercedes Sprinter furgon – czy wyobrażacie sobie 40 tonowy zestaw poruszający się w ciasnych uliczkach staromiejskiej zabudowy? A przecież i w takie miejsca często trzeba coś dowieźć. Rozwiązanie narzuca się samo – samochód dostawczy. Do tego segmentu należy Mercedes Sprinter. Przedstawiamy furgon o podwyższonej ładowności. Dopuszczalna masa całkowita tego samochodu wynosi 5 ton, a ładowność sięga 2500 kilogramów. Zewnętrznym atrybutem tych parametrów auta jest bliźniacze ogumienie tylnej osi. Ładownia o regularnych kształtach pomieści 14 metrów sześciennych ładunku.

Targi „Truck Show” w Louisville – to, co nasza kamera zarejestrowała na zlocie ciężarówek w Louisville w stanie Kentucky, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Pewnie niejednego Europejczyka widok tak wymuskanych trucków, przyprawi o zawrót głowy. Ociekające chromoniklem, stuningowane w każdym calu cacka, sprawiają wrażenie nierealnych wizualizacji sennych marzeń każdego chłopca.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: ruszyła kampania "Rowerem bezpiecznie do celu"; jak szybko i tanio zmienić wnętrze kabiny; „Truck and Bus Show” w Bydgoszczy otworzył sezon trakerskich imprez; Mercedes wprowadził do standardowego wyposażenia modeli Vito i Viano adaptacyjne światła stop. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!