TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka „Na Osi”

29 czerwca 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka „Na Osi”® na antenie telewizji TVN Turbo w sobotę 4.07. o godz. 14.00; powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 2:35, 8.15 i 15:10, pn. godz. 0:35, wt. godz. 4:50, śr. godz. 1:55, 10:30 i 23:00, czw. godz. 12:30, pt. godz. 6:00 i 15:00 oraz w następną sobotę o godz. 2:10.

Zobaczyć będzie można między innymi:

MAN Matrix – zwykle pokazujemy albo ciągnik, albo naczepę, albo samochód skrzyniowy i opisujemy parametry techniczne tych pojazdów. Tym razem będzie inaczej – nasze kamery skierowaliśmy na zestaw, bo cały wart jest uwagi. MAN”a z naczepą chłodniczą ozdobiono motywami z filmu „Matrix”, toteż nie będzie szczegółów technicznych, a za to powiemy o wrażeniach estetycznych.

Co Scania zrobiła w Tomaszowie – kilka tygodni temu, w Tomaszowie właśnie, rozpoczął działanie nowy, markowy serwis samochodów znanego szwedzkiego producenta. Dzięki wszechstronnemu wyposażeniu, obejmującemu także bogaty zestaw przyrządów specjalnych, można tam nie tylko wykonywać bieżącą obsługę pojazdów, ale i prowadzić najbardziej złożone naprawy z powypadkowymi włącznie.

 

Vanellus atakuje ciężarówki – znany producent środków smarnych, marka BP, wprowadza nową segmentację swoich produktów przeznaczonych do pojazdów użytkowych. Wśród nich prym wiedzie olej Vanellus, który teraz jest jeszcze lepiej dostosowany do nowoczesnych silników, spełniających normy Euro 4 i Euro 5.

Mistrz olimpijski – tę Olimpiadę rozgrywa się co roku, a od kilku już lat areną zmagań jej finalistów jest warszawska siedziba Mercedesa. Tegoroczna, jubileuszowa X Olimpiada Techniki Samochodowej umożliwiła kolejnym kilku tysiącom uczniów szkół o profilu samochodowym zmierzenie się ze sobą w szlachetnej rywalizacji. Mistrzem okazał się Piotr Kapica z Zespołu Szkół Techniki Rolniczej w Piotrowicach.

W Bydgoszczy otwarto tegoroczny sezon imprez trakerskich – przywykliśmy do tego, że pierwszą trakerską imprezą sezonu jest krakowskie Trakerskie Spotkanie. W tym roku Bydgoszcz spłatała Krakowowi figla i IV Truck & Bus Show otworzyła kalendarz szoferskich imprez roku 2009. Przybyło prawie 30 ciężarówek, wśród których dostrzegliśmy kilka perełek. Mimo pewnej wpadki organizatorów i mało przychylnej aury, uczestnicy imprezy ocenili ją doora dobrze.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: państwowe wyróżnienie dla producenta programu „Na osi”; jak dziennikarze znęcali się nad budowlanymi pojazdami Volvo; zapraszamy do Opola na V Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck”; Fiat Doblo. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!