TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka „Na Osi”

3 sierpnia 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”® – programu zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.
Premiera najbliższego odcinka w sobotę 8.08. o godz. 14.00;
powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 2:35, 8.15 i 15:00, pn. godz. 0:30 i 16:30, wt. godz. 4:50, śr. godz. 2:05 i 10:30, czw. godz. 2:20, 12:30 i 23:05, pt. godz. 6:00 i 15:00 oraz w następną sobotę o godz. 2:10.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Mercedes Atego 1224 BlueTec
– od premiery drugiej generacji Mercedesa Atego minęło już pięć lat, w ciągu których konstrukcja była stale unowocześniana. Prezentowany pojazd jest przyjazny zarówno kierowcy i właścicielowi, jak i środowisku naturalnemu. Zastosowana w testowanym samochodzie krótka dzienna kabina oferuje wewnątrz dosyć miejsca na rzeczy osobiste kierowcy i pomocnika, czy dużą ilość dokumentów przewozowych. W pracy dystrybucyjnej, niezwykle ważna jest wysokość całego wozu – im niżej, tym lepiej. Dwuczęściowa rama Atego, obniżona w przedniej części, oraz 19,5” koła zaowocowały nisko zawieszoną kabiną, do której wchodzi się tylko po dwóch stopniach. Sercem pokazywanego Atego jest 6 cylindrowy silnik wysokoprężny, który z pojemności 6,7 litra, osiąga moc 238 KM przy 2200 obr/min. Silnik spełnia normę czystości EURO 5, przy zastosowaniu technologii SCR czyli selektywnej redukcji katalitycznej.

„Stacja paliw roku 2009” przyznany – czasy siermiężnych stacji paliw, na których można było tylko zatankować samochód już dawno minęły. Obecnie taka stacja oferuje dużo więcej, a są wśród nich prawdziwe kompleksy, bardziej przypominające centra handlowo – usługowe. Wyławianiu tych najlepszych służy organizowany od lat plebiscyt „Polskiego Trakera”. W tym roku czytelnicy tego znanego miesięcznika transportu drogowego, oraz słuchacze Radia Truck, wybrali stację Nevada Center w Poźrzadle koło Świebodzina, przy krajowej dwójce.

V Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” – jubileuszowej edycji Zlotu patronowała macierzysta stacja programu „Na osi” – TVN Turbo. Impreza rozrosła się do trzech dni, a piątkowa „Gala Country” doskonale wprowadziła wszystkich w piknikowy nastrój. Jednak oficjalnie Zlot rozpoczął się w sobotnie przedpołudnie. W obecności patronów „Master Trucka”: Jana Buczka – prezesa ZMPD i Księdza Prałata Zygmunta Lubienieckiego – Kapelana Sportu Opolskiego, sakramentalną formułkę otwierającą Zlot w imieniu Głównego Inspektora ITD ministra Tomasza Połcia

wypowiedział rzecznik prasowy Inspekcji Alwin Gajadhur.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: sezon imprez trakerskich jeszcze się nie skończył, a kolejnym, znanym w całej Europie spotkaniem trakerów był zlot w Assen; specjalny program pod nazwą BestParts oferuje niezależnym warsztatom układ partnerski z Mercedesem; Polska ze wskaźnikiem 143 śmiertelnych ofiar wypadków drogowych na milion mieszkańców wlecze się w ogonie Europy; Iveco Daily Agile.
Na pytania widzów odpowiadają:
Starszy aspirant Dariusz Krzewski i starszy inspektor Rafał Kochanowski.
Program prowadzi Sławek Sochacki.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!