TVN Turbo zaprasza do oglądania najbliższego odcinka ”Na Osi”

18 sierpnia 2009, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.

Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo.
Premiera najbliższego odcinka 22.08. o godz. 14, powtórki przez cały tydzień: nd. godz. 2:35, 8:15 i 15:00, pn. godz. 0:30 i 16:30, wt. godz. 4:50, śr. godz. 2:05 i 10:30, czw. godz. 2:20, 12:30 i 23:05, pt. godz. 6:00 i 15:00 oraz w następną sobotę o godz. 2:10.

Zobaczyć będzie można między innymi:

Ford Transit – ten samochód stworzony został do zwykłej, codziennej harówki. Tym, którzy kiedykolwiek zetknęli się z tym modelem Forda, auto jawi się jako wzór ergonomii i przemyślanej ewolucji konstrukcji. Transit Anno Domini 2009 zapisze się w historii motoryzacji jako najsilniejszy samochód dostawczy na rynku, a jego obecny wygląd jest efektem modernizacji poprzedniej wersji, która debiutowała w roku 2000. Po 6 latach zmieniono przód nadwozia, gruntownie przebudowano wnętrze i powiększono paletę modeli. W uznaniu zmian, Forda Transita uhonorowano tytułem „Samochód Dostawczy Roku 2007”.

Wielton Tippers Show – po raz pierwszy w Polsce zorganizowano prawdziwy wywrotkowy show. Gospodarzem imprezy był wieluński Wielton, który w ten właśnie sposób postanowił przedstawić swoje nowości. Na przygotowanych do jazd próbnych samochodach niemal wszystkich wiodących marek, znalazły się różne modele skrzyń samowyładowczych. Najpowszechniej reprezentowane były zabudowy typu half-pipe tylnozsypowe, o pojemnościach od 16,5 do 19 metrów sześciennych. Ale była także skrzynia trójstronna, mogąca zmieścić 14 metrów sześciennych ładunku. Auta, załadowane w dopuszczalnych granicach, testowane były na terenie żwirowni niedaleko Wielunia. Jeździli nimi zaproszeni przez producenta liczni goście imprezy.

V Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych „Master Truck” – w tym roku miłośnicy wielkich tuningowanych ciężarówek spotkali się w Opolu, na zlocie „Master Truck” po raz piąty. Imprezę – zorganizowaną przez program „Na osi”, Politechnikę Opolską, Komendę Wojewódzką Policji w Opolu i zarządzający miastem bez granic Urząd Miasta Opola – patronatem objęła macierzysta stacja audycji „Na osi”, czyli TVN Turbo. O jubileuszu pamiętała Bogusia Zimmer, która matkuje krakowskiemu „Trakerskiemu spotkaniu” już od 16 lat. W imieniu szoferskiej braci wręczyła więc dwójce najważniejszych dla „Master Trucka” osób: Oli Donocik i Andrzejowi Wachowskiemu pamiątkowy puchar i plakietkę. Tegoroczny zlot zgromadził około stu pięćdziesięciu pojazdów. Wśród nich nie zabrakło aut klasy mistrzowskiej. Ale poza samochodami widzom zaproponowano wiele różnych, czasami wręcz mrożących krew w żyłach pokazów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!