Rynek w liczbach – branża transportowa

8 czerwca 2007, 0:00

Branża transportowa przeżywa znaczne ożywienie. Poniżej przedstawiamy dane statystyczne zmian jakie nastąpiły w tym sektorze. Dane dotyczą kwietnia 2007r.

13,4% – o tyle w ujęciu rocznym wzrosła sprzedaż usług w jednostkach transportu ogółem w kwietniu br. (podana w cenach stałych)

19,5% – o tyle w ujęciu rocznym zwiększyła się sprzedaż usług w jednostkach transportu samochodowego w kwietniu
13,2% – o tyle wzrosła sprzedaż usług transportowych w okresie od stycznia do kwietnia w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku
29,1 mln ton – wielkość przewozów ładunków ogółem w kwietniu br.
111,4 mln ton – wielkość ładunków ogółem przewiezionych od początku roku do końca kwietnia

Źródło: GUS 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

79.189.241.*, 16 grudnia 2008, 0:00 0 0

Szanowni Państwo z kąd Wy macie takie bezsensownie optymistyczne dane..? Czy Wy nie widzicie co naprawdę dziejesię na rynku transportowo-logistycznym.. ? przecież to krwioobieg gospodarki..!! międzynarodowej jeżeli na 30 ładonków jest 70 chętnych to znaczy że to jest tragedia!! Chyba że Państwo podobnie jak politycy jesteście tak krótkowzroczi (bo o nieprofesjonalizm Was nie posądzam) nie podając prawdy na Waszych łamach....? o żeczywistej sytuacji! wystarczy zebrać dane z firm leasingowych co się dzieje. Z Banków które specjalizują się w udzielaniu kredytów na zakup środków transportowych.. A może kryzysu nie ma...???

Odpowiedz

83.24.254.*, 16 grudnia 2008, 0:00 0 0

"Szanowni Państwo z kąd Wy macie takie bezsensownie optymistyczne dane..? "

Źródło: GUS

Odpowiedz